Районна газета

З ВІДКРИТИМ СЕРЦЕМ ДО ДІТЕЙ

У міському кафе «Нічка» справжнє свято Дня Святого Миколая відбулось для 30-ти дітей нашого району з сімей, що опинились у складних життєвих обставинах і перебувають на обліку в Конотопському РЦСССДМ

«Наше дитинство нерозривно пов’язане зі щасливими спогадами новорічних святкувань. Всі діти з нетерпінням чекають, коли прийде Святий Миколай та порадує їх смачненькими солодощами. Хоча ніхто і не бачив його особисто, але всі вірять в його чарівні здібності здійснювати  найзаповітніші дитячі мрії. Отож, кожна дитина чекає на новорічне диво, і всі радіють, коли диво приходить!», - впевнена  директор Центру Ірина СОБОРА..

З цим святковим днем дітвору привітала заступник голови РДА Тетяна ШЕРУДИЛО, а також передала власниці кафе «Нічка» Ірині ТКАЧ вдячність від керівників району за благодійність і турботу.

Участь у заході взяли діти з сіл Дептівка, В.Самбір, Шевченкове, Сарнавщина, Вирівка, Кошари,  Турутине, Юрівка, М.Самбір, Соснівка. Працівниками районної бібліотеки було організовано музично-розважальне шоу «Незвичайні пригоди Святого Миколая».

Головне – сьогодні для дітей вдалося створити незабутню атмосферу свята: уважні офіціанти дбайливо пригощали різними смаколиками, дітки були в захваті від запальної розважальної програми, і як результат - отримали велике задоволення від вистави, радо підспівували пісні, водили хороводи та весело танцювали.

«Кожен, повертаючись додому зі святкування повірив, що найзаповітніші дитячі мрії збуваються. І всі, хто долучився до цього свята, стали помічниками Святого Миколая, який вміє здійснювати мрії», - з радістю відзначила Ірина СОБОРА.