Районна газета

ЕФЕКТИВНИЙ ЗАХИСТ ПРАВ ДИТИНИ – ЦЕ ОДИН ІЗ ПРІОРИТЕТІВ РАЙОННОЇ ВЛАДИ

Сьогодні відбулося  засідання районної комісії з питань захисту прав дитини під головуванням заступника голови РДА Тетяни ШЕРУДИЛО

Основні питання, що винесені на обговорення: про доцільність позбавлення батьківських прав; майнові права дітей; організація соціальної роботи з сім’ями, що опинились у складних життєвих обставинах; про незадовільне відношення до виконання батьківських обов’язків.

Комісія з питань захисту прав дитини розглянула 8 справ щодо захисту прав та законних інтересів дітей. З'ясовано факти і обставини по кожному питанню окремо, прийняті конструктивні рішення в інтересах дітей і  взяті на контроль до їх повного виконання.

Враховуючи інтереси дітей, членами комісії було доручено Службі у справах дітей Конотопської районної державної адміністрації розпочати питання ініціювання позбавлення батьківських прав таких батьків згідно чинного законодавства.

Завершуючи засідання, Тетяна ШЕРУДИЛО зазначила: «Кожна дитина має право на соціальну підтримку та захист з боку держави і за будь-яких обставин інтереси та права дітей мають стояти на першому місці. Ефективний захист прав дитини – це один із пріоритетів районної влади».