Районна газета

БЛАГОДІЙНІСТЬ – ЦЕ МІСТО, ДО БУДІВНИЦТВА ЯКОГО ДОЛУЧАЄТЬСЯ КОЖНА ЛЮДИНА

18 родин Конотопського району, які опинились у складних життєвих обставинах, виховують новонароджених дітей і перебувають на обліку в РЦСССДМ, отримали продуктові набори та ліки

Така благодійна допомога (дитяче харчування Нірр для наймолодшої вікової категорії (від 4 місяців та  від 6 місяців), суміш злаків для всієї родини, краплі назальні для дорослих «Фармазолін») надійшла до Конотопського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді від волонтера та учасника фонду ГО «Український дім – Конотопська родина» отця СТЕПАНА.

Родини, які отримали допомогу, та колектив центру висловлюють щиру вдячність ГО «Український дім-Конотопська родина» в особі отця СТЕПАНА за чуйність, доброзичливість та увагу. „Ви долучились до доброї справи. Своєю турботою, бажанням допомогти  Ви зігріваєте серця людей, даруєте їм радість. Приємно усвідомлювати, що у рідному місті, є люди, чиї серця, наміри та дії спрямовані на творення добра, радості, віри в краще майбутнє”,- наголосила заступник голови райдержадміністрації Тетяна ШЕРУДИЛО .