Районна газета

НАСИЛЬСТВУ - НІ!

Конотопщина активно долучилася до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», що триває з 25 листопада до 10 грудня

Фахівцями із соціальної роботи Конотопського РЦСССДМ у навчальних закладах району проведені 4 групових заходи з питань попередження насильства в сім’ї та розповсюджено листівки відповідної тематики.

Як зауважила директор Конотопського РЦСССДМ Ірина КУЧУК, заходи спрямовані привернути увагу громадськості до проблеми подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків. «І, безумовно, подолання такого негативного явища, як насильство, що можливе лише за умови об’єднання зусиль влади, громадськості, загалом кожного пересічного громадянина. Кожен з нас має сказати «Ні! Насильству у власній родині», - додала Ірина КУЧУК.

Варто відзначити, що Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» проводиться з 25 листопада по 10 грудня впродовж останніх років. У рамках акції, проводяться заходи з попередження і подолання насильства в сім’ї. Дати проведення акції є символічними. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь – які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.