Районна газета

КОЖНА ДИТИНА ПОТРЕБУЄ ПІКЛУВАННЯ

Сьогодні, з метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей, проведено засідання комісії Конотопської РДА з питань захисту прав дитини

Під керівництвом заступника голови Конотопської районної державної адміністрації Тетяни ШЕРУДИЛО були розглянуті та вивчені матеріали про надання дозволу на відчуження майна (житлового будинку та двох земельних ділянок), право користування яким має малолітня дитина; про надання дозволу на укладення договору дарування житлового будинку та двох земельних ділянок на ім‘я малолітньої дитини; про організацію соціальної роботи з сім‘ями, які опинились у складних життєвих обставинах.

На перегляд та затвердження членам комісії представлено індивідуальні плани соціального захисту дитини-сироти та дітей, позбавлених батьківського піклування.  

Присутні посадовці розглянули представлені документи, заслухали доповідачів, запрошених.

За результатами детального обговорення визначених проблемних питань, членами комісії прийнято компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.

«Головне завдання комісії та влади в цілому захистити права дитини. Комісія має тяжку місію - приймати досить складні рішення, адже за ними стоять життя людей та долі дітей», - зазначила Тетяна ШЕРУДИЛО.