Районна газета

ТРИВАЄ ПРОФІЛАКТИЧНИЙ РЕЙД «КАНІКУЛИ»: ВЧАСНО ЗАПОБІГТИ НЕСПРИЯТЛИВИМ СИТУАЦІЯМ

У зв’язку з початком зимових канікул, через наявність вільного часу та допитливість збільшується ризик потрапляння дітей у несприятливі ситуації. Тому на території Конотопського району проводиться профілактичний рейд «Канікули»

4 січня 2017 року заступником голови райдержадміністрації Тетяною ШЕРУДИЛО разом зі спеціалістами служби у справах дітей та районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено профілактичний рейд «Канікули»  на території Дубов’язівської селищної ради. В ході рейду відвідано 11 сімей соціально вразливих категорій, з них: 1 прийомна сім’я, 3 опікунських сім’ї та 7 сімей, що опинились у складних життєвих обставинах та перебувають на обліку центру. Батькамнадані поради щодо формування навичок відповідального батьківства, підвищення рівня виховного потенціалу та профілактики шкідливих звичок.

«Профілактична робота з сім'ями є ефективною, якщо вона ведеться системно, злагоджено та систематично всіма зацікавленими суб’єктами соціальної роботи, а скоординований вплив дозволяє забезпечити постійний контроль та необхідну підтримку сім'ї,»- зазначили посадовці.