Районна газета

Соціальний захист

        

ЦЕНТР ДОПОМОГИ УЧАСНИКАМ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ ТА ЧЛЕНАМ ЇХ СІМЕЙ

Адреса центру: м. Конотоп, вул. Соборна, 23, 1-й поверх (приймальня громадян управління соціального захисту населення Конотопської районної державної адміністрації)

 Режим роботи: понеділок-четвер - з 8.00 до 17.15

п'ятниця - з 8.00 до 16.00

без обідньої перерви

вихідні дні: субота-неділя

телефон «гарячої» лінії (05447) 6-62-90

ПРО ПІДСУМКИ РОБОТИ УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ КОНОТОПСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗА 2019 РІК

ПРОВОДИТЬСЯ БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ

З метою надання підтримки постраждалим учасникам антитерористичної операції та внутрішньо переміщеним особам працівники Міністерства соціальної політики вирішили провести благодійну акцію, в рамках якої перерахувати свою одноденну заробітну плату для надання грошової допомоги таким особам. 

У Мінсоцполітики вже відкрито рахунки для зарахування коштів від фізичних та юридичних осіб для надання одноразової допомоги зазначеній категорії громадян.
Усі охочі можуть допомогти, перерахувавши кошти на рахунки:

ДЛЯ ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД НАСИЛЬСТВА В СІМ’Ї В РАЙОНІ ФУНКЦІОНУЄ ТЕЛЕФОННА «ГАРЯЧА ЛІНІЯ»

При Конотопській районній державній адміністрації розпочала роботу телефонна «гаряча лінія» для постраждалих від насильства

Ії мета – надати вчасну кваліфіковану допомогу тим, хто потерпає від протиправних дій у власній родині, а також вчасно запобігти реальній загрозі фактів насильства.  

ЗАСІДАННЯ РОБОЧОЇ ГРУПИ З ПИТАНЬ ЛЕГАЛІЗАЦІЇ ВИПЛАТИ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ ТА ЗАЙНЯТОСТІ НАСЕЛЕННЯ

30 червня 2020 року під головуванням тимчасово виконуючої обов’язки голови Конотопської районної державної адміністрації Тетяни ШЕРУДИЛО відбулося чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

В обговоренні порядку денного взяли участь представники Конотопського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області, Конотопського міськрайцентру  зайнятості, Конотопського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області, відділ житлово-комунального господарства,  містобудування, архітектури, інфраструктури,  енергетики  та захисту довкілля Конотопської райдержадміністрації та управління соціального захисту населення Конотопської районної державної адміністрації.

ПИТАННЯ УЧАСНИКІВ АТО(ООС) – НА КОНТРОЛІ РАЙОННОЇ ВЛАДИ. МИ ДОКЛАДЕМО МАКСИМУМ ЗУСИЛЬ ТА ВИШУКУВАТИМЕМО НЕОБХІДНІ РЕЗЕРВИ ДЛЯ ЇХ ВИРІШЕННЯ

На цьому запевнила присутніх тимчасово виконуюча обов’язки голови райдержадміністрації Тетяна ШЕРУДИЛО під час засідання координаційної ради з надання допомоги учасникам антитерористичної операції (операції об’єднаних сил) та членам їх сімей у Конотопському районі

Загалом, зустріч пройшла у форматі імпульсивного, але конструктивного діалогу. Розглядалися питання соціального захисту, проаналізовано стан роботи РЦСССДМ, надання медичних послуг, працевлаштування, професійну підготовку та перепідготовку демобілізованих військовослужбовців. Дискусійною виявилася актуальна та важлива тема забезпечення земельними ділянками учасників АТО(ООС).

«ЗАБОРГОВАНІСТЬ З ВИПЛАТИ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ В КОНОТОПСЬКОМУ РАЙОНІ ВІДСУТНЯ»

Так, 28 травня 2020  року під головуванням тимчасово виконуючої обов’язки голови Конотопської районної державної адміністрації Тетяни ШЕРУДИЛО відбулося чергове засідання Конотопської районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Еще статьи...

  1. КЛЮЧОВА ПРОБЛЕМА СЬОГОДЕННЯ - БОРОТЬБА З БЕЗРОБІТТЯМ ТА ТІНЬОВОЮ ЗАЙНЯТІСТЮ ДЛЯ КОМПЛЕНСНОГО ВИРІШЕННЯ ЯКОЇ ЗАДІЯНІ УСІ ВІДПОВІДАЛЬНІ СТРУКТУРИ
  2. В УКРАЇНІ ДІЄ ВІРТУАЛЬНА ПЛАТФОРМА ЕМОЦІЙНОЇ ПІДТРИМКИ МОНІТОРИНГОВОГО ЦЕНТРУ КМДА З ПРОТИДІЇ COVID-19
  3. В УМОВАХ КАРАНТИНУ НАЦІОНАЛЬНА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ" З ПРОТИДІЇ ДОМАШНЬОМУ НАСИЛЬСТВУ ПРАЦЮЄ У ЗВИЧНОМУ РЕЖИМІ
  4. У КОНОТОПСЬКОМУ РАЙОНІ ВИПЛАЧЕНА ЩОРІЧНА РАЗОВА ГРОШОВА ДОПОМОГА ДО 5 ТРАВНЯ
  5. У РАЙОНІ ЗОСЕРЕДЖЕНА НАЛЕЖНА УВАГА ІНСТИТУТАМ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА
  6. У РАЙОНІ ТРИВАЄ ВИПЛАТА ОДНОРАЗОВОЇ ГРОШОВОЇ ДОПОМОГИ ВРАЗЛИВИМ КАТЕГОРІЯМ НАСЕЛЕННЯ
  7. ЦИВІЛІЗОВАНЕ ОФОРМЛЕННЯ ТРУДОВИХ ВІДНОСИН, ВИПЛАТА ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ «В КОНВЕРТАХ» Є ГОСТРИМИ І ПОТРЕБУЮТЬ ПРОВЕДЕННЯ ШИРОКОЇ РОЗ’ЯСНЮВАЛЬНОЇ РОБОТИ
  8. УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ОБМЕЖУЄ ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН
  9. ВІДСУТНЯ В КОНОТОПСЬКОМУ РАЙОНІ ЗАБОРГОВАНІСТЬ З ВИПЛАТИ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ
  10. ДЛЯ ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД ЗБРОЙНОГО КОНФЛІКТУ НА СХОДІ УКРАЇНИ ТА ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ ПРАЦЮЄ «ГАРЯЧА ТЕЛЕФОННА ЛІНІЯ»