Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

БЕЗПЕКА ПОНАД УСЕ

Багато хто не зважується їздити на велосипеді взимку, заявляючи що велосипед — це не зимовий транспорт, але для більшості жителів міста та району він є альтернативою громадському та автомобільному транспорту

Це засіб економії сімейного бюджету, тому значна кількість населення Конотопщини не ховає велосипед після перших похолодань, а  використовує його протягом року.

Зимова велоїзда вимагає більшої уважності і відповідальності.  Дуже часто саме за участю велосипедистів трапляються дорожньо-транспортні пригоди  та зростає ризик виникнення травмонебезпечних ситуацій..

Зимова дорога корінним чином відрізняється від літньої, вона більш підступна і таїть у собі чимало небезпек. Зокрема, головні вороги велосипедистів — це сніг та ожеледь. Як правило, шлях велосипедиста пролягає по краю дороги, де нагромаджуються величезні замети в результаті роботи снігоочисників. 

Ще одна небезпека виходить від автомобілістів. Більшість водіїв взимку не очікують побачити велосипедиста на дорозі.

Взагалі, навіть досвідчені велосипедисти, які мають відповідним чином обладнаний до зими велосипед і знаряддя,  радять не їздити велосипедом, якщо на дорозі сніг та ожеледиця.

Тому,  залиште свій транспортний засіб на теплу пору року – подбайте про своє здоровя і життя!