Районна газета

ЗНАЧНА УВАГА В РАЙОНІ - ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОМУ ГОСПОДАРСТВУ ТА СОЦІАЛЬНІЙ СФЕРІ

Про це повідомила під час сесії  Конотопської ради начальник відділу економічного та соціального розвитку Надія ОЛІЙНИК

Доповідаючи про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку Конотопського району за 9 місяців 2017 року, посадовець зазначила, що протягом січня - серпня 2017 року виконані роботи з поліпшення технічного стану та благоустрою водойми на території с. В’язове; розпочато роботи з проведення капітального ремонту та поліпшення технічного стану гідроспоруди та дамби ставу №1 у с. Шпотівка; проведено очистку ставка в с. Сім’янівка. На проведення робіт по поліпшенню технічного стану та благоустрою водойми на території с Попівка розроблена проектно-кошторисна документація.

У районі розпочато роботи з будівництва водопровідних мереж в с. Сахни  загальною вартістю 1315,9 тис. грн., будівництва водопровідної мережі в с. Попівка - 2044,9 тис. грн., а також капітального ремонту дороги в с. Бочечки – 303,0 тис. грн.. Завершено роботи по капітальному ремонту дороги по вул. Набережній в с. Козацьке загальною вартістю 1318 тис. грн.

На Конотопщині забезпечується проведення заходів, направлених на розвиток соціальної сфери району.

Так  в медичних закладах району за 9  місяців 2017 року заходи програми виконано  на суму 2655,3 тис. грн., зокрема придбано медичне обладнання на суму 622,0 тис. грн.: стоматологічну установку та автоклав для Вирівської АЗПСМ; апарат для фізпроцедур та дистилятор для Попівської АЗПСМ, стерилізатори для Великосамбірського, Козацького, Юрівського та Шевченківського медичних закладів.

Проведено капітальні ремонти Вирівської, Попівської та Курилівської АЗПСМ, Кошарівського ФАПу загальною вартістю 1359,7 тис. грн. Для Мельнянської АЗПСМ придбано санітарний автомобіль для надання медичної допомоги сільському населенню  району. Придбано та замінено 3 твердопаливні котли для Курилівської АЗПСМ, Сахнівського ФАП, Кузьківського ФП;

Значна увага приділялася зміцненню матеріальної бази шкільних навчальних закладів. Протягом звітного періоду в районі проведено капремонт системи опалення - заміну твердопаливного котла в Попівському НВК ЗОШ І-ІІ ступенів та замінено  вікна учбового корпусу Попівського НВК „ЗОШ І-ІІІ ступенів. Здійснюються капітальні фасадів учбового корпусу Попівського НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів. Розпочато капітальний ремонт системи каналізації Дубов”язівського НВК на суму 830 тис. грн.

 Упродовж  звітного періоду на ремонтно-будівельні роботи  та заходи з енергозбереження у закладах культури району  використано 1 млн. 685,2 тис. грн.