Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

Розвиток підприємництва

ШАНОВНІ ПРЕДСТАВНИКИ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА!

Інформуємо про 2-денний вебінар на тему «Експорт: від вибору ринку до В2В перемовин», який буде проведено Чернігівською торгово-промисловою палатою 28-29 вересня 2021 року з 10:00 до 13:00 у рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП»

Під час вебінару підприємці дізнаються, як адаптувати експортні продажі до нових трендів, переглянути потенціал існуючих ринків, знайти нові можливості для розвитку.

 

ДО ВІДОМА СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ ВСІХ ФОРМ ВЛАСНОСТІ

Інформуємо, що Всеукраїнська асоціація керівників бізнесу, спільно з громадською організацією Rotary Club Lviv Innovation підготували для управлінців середньої та вищої ланок підприємств та організацій Національний благодійний онлайн-форум «Intellectual Online Ironman» - «Управлінські рішення в сучасних умовах»

Вказана масштабна подія в сфері бізнесу триватиме з 02 листопада 2021 року до 16 лютого 2022 року, онлайн-трансляції в зазначені терміни відбуватимуться щодня з 19.00 до 21.00.

УВАГА! ФОРУМ!

14-15 жовтня 2021 року у м. Кишинів відбудеться форум Chisinau Investment Forum, організатором якого є муніципалітет м. Кишинів

Метою заходу є створення платформи для обговорення питань залучення іноземних інвестицій в економіку Кишиніва, активізації співпраці регіональних влад і представників ділового середовища з партнерами інших країн.

ЗАПРОШУЄМО ПІДПРИЄМЦІВ КОНОТОПСЬКОГО РАЙОНУ ВЗЯТИ УЧАСТЬ В ОБЛАСНОМУ ФЕСТИВАЛІ «БІЗНЕС І РОДИНА – ЄДИНЕ ЦІЛЕ»

Бізнес-діячі, підприємці та майстри Конотопського району запрошуються до участі у фестивалі, присвяченому Дню Підприємця

Фестиваль орієнтований на співпрацю з кращими представниками малого та середнього бізнесу Сумщини. На заході кожен підприємець матиме можливість гідно представити свій бренд.