Районна газета

АКТИВІЗАЦІЯ ДІАЛОГУ МІЖ ВЛАДОЮ ТА БІЗНЕСОМ

Нещодавно в приміщенні райдержадміністрації пройшов форум підприємців, органів державної влади та державної банківської сфери

Стимулювання розвитку бізнесу, його підтримка з боку органів державної влади та державної банківської сфери — це лише малий перелік питань, що турбують бізнес. Ефективний діалог між владою та підприємцями — ключовий фактор у вирішенні цих питань. Тому, під час проведеної зустрічі представники Департаменту економічного розвитку і торгівлі Сумської ОДА, відділу економічного розвитку і торгівлі Конотопської РДА, посадовці з ОТГ обговорили з підприємцями хід реалізації Програми розвитку малого і середнього підприємництва в Сумській області на 2017 – 2020 роки щодо фінансової підтримки з районних та обласного бюджетів та бюджетів об’єднаних територіальних громад.

Увага була приділена механізму надання часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими суб’єктами малого підприємництва у державних банківських установах. За інформацією Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації, у 2018 році на фінансування підтримки розвитку малого підприємництва виділено 6,53 млн грн, зокрема, з обласного бюджету – 2,8 млн. грн, з бюджетів районів – 3,1 млн грн та з бюджетів об’єднаних територіальних громад – 626 тис. грн.

Така фінансова допомога від обласної та районної влади сприяє розвитку власної справи та створенню нових робочих місць. Тому представники влади закликали суб’єктів  малого і середнього бізнесу користуватися інструментами, які дає наразі держава на безповоротній основі.

Працівники обласних та місцевих державних банківських установ розповіли підприємцям про нові банківські послуги та новації в банківській сфері для бізнесу.

Підсумовуючи результати форуму перший заступник голови Конотопської райдержадміністрації Андрій САХНО запевнив, що такі зустрічі між підприємцями та владою підвищать довіру бізнесу до державних органів та позитивно впливатимуть на вирішення найгостріших питань.