Районна газета

ПРОВЕДЕННЯ ДРУГОЇ ВИСТАВКИ ІМПОРТНИХ ТОВАРІВ І ПОСЛУГ У М. ШАНХАЙ

5-10 листопада 2019 року в Шанхаї відбудеться Друга виставка імпортних товарів і послугChinaInternationalImportExpoнайбільший захід Китаю за підтримки керівництва та Уряду Китаю, урядів провінцій, міністерств і відомств, дипломатичних місій країни за кордоном та профільних асоціацій У 2018 році понад 3 600 експонентів із 151 країни представили продукцію та послуги на Експо, більше 400 тисяч осіб відвідали захід, загальна вартість домовленостей щодо експорту в Китай сягнула майже 58 млрд. доларів США.

Минулого року Торгово-промислова палата України (далі –ТПП) сформувала національні стенди в аграрному та промисловому павільйонах, де свою продукцію представили майже 90 вітчизняних підприємств галузі АПК та машинобудування.
У 2019 році Торгова-промислова палата України формує національні стендив павільйонах АПК, машинобудування, послуги, життєдіяльність, медицина.

Вартість участі складає: 3 000 доларів США за 9 кв.м стандартно обладнаний стенд;

  • 300 доларів США за 1 кв.м необладнаної площі (мінімум 36 кв.м)

 Учасники національних стендів візьмуть участь в українсько-китайському бізнес-форумі 4 листопада 2019 та В2В сесії з китайськими компаніями.
 Захід організовано ТПП України та Китайським комітетом з розвитку міжнародної торгівлі, який представлений по всьому Китаю та до складу якого входить понад 200 тис компаній.

 УчастьВашоїкомпаніїв China International Import Expo це:

  • вагомий крок на шляху отримання дозволу на експорт до Китаю. Уряд Китаю розглядає учасників виставки як потенційних постачальників продукції на ринок країни;
  • присутність вашої компанії в інформаційному полі китайського ринку. Завдяки активній рекламній кампанії та адміністративному впливу, інформація про учасників Експо розповсюджується по всій країні;
  • можливість оцінити потенціал ринку та Ваші можливості на одному з найбільших ринків світу, а також ознайомитися зорганізацією роботи з постачальниками;
  • місце зустрічі з партнерами в Китаї та початку експорту (ділова програма та В2В переговори з китайськимикомпаніями)
  • можливість представити свою продукцію всьому світу (понад 120 країн учасниць);
  • відкритий майданчик виставки для продажу українських товарів.

З організаційних питань щодо участі в заході та його формату просимо звертатись до заступника директора Центру міжнародної ділової співпраці ТПП України Голято Андрія+380-67-662-96-56, Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. ).

Запрошуємо Вас долучитись до національних стендів України на China International Import Expo!

Детальну інформацію про захід та умови участі можна отримати на веб-сайті або у пані Цюн Сюанье ( Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.