Районна газета

ПРОВЕДЕНО ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ З ОЦІНКИ ТА ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ ПРОЕКТІВ СУБ’ЄКТІВ МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА

У Конотопській  районній державній адміністрації, 12 квітня 2019 року  за участі першого заступника голови Конотопської районної державної адміністрації Андрія Сахна відбулося засідання районної конкурсної комісії з оцінки та проведення конкурсного відбору проектів суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів районного бюджету часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах (далі Комісія).

Перший заступник голови Конотопської районної державної адміністрації Андрій Сахно повідомив, що пропозицій щодо проектів, для участі у конкурсному відборі на отримання часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами у державних банківських установах до Сумського обласного Фонду підтримки підприємництва не надходило.

Членами комісії вирішено оголосити конкурс на отримання часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами повторно. Термін подачі документів з 25 квітня по 24 травня 2019 року включно. Наступне засідання комісії провести 07 червня 2019 року орієнтовно о 10-00.