Районна газета

ПРОВЕДЕНО ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ З ОЦІНКИ ТА ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ ПРОЕКТІВ СУБ’ЄКТІВ МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА

У Конотопській  районній державній адміністрації 04 липня 2018 року  під головуванням першого заступника голови Конотопської районної державної адміністрації Сахна Андрія Івановича відбулося засідання районної конкурсної комісії з оцінки та проведення конкурсного відбору проектів суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів районного бюджету часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах, (далі Комісія).

На засіданні були присутні 8 членів Комісії із 9-ти, що говорить про її правомочність.  

Також у засіданні брали участь Дронь Юлія Петрівна – завідувач сектору мікро, малого та середнього бізнесу ТВБВ №10018/0108 АТ «Ощадбанк» (м. Конотоп) та Степанов Сергій Юрійович – директор ТОВ «Агрофірма»Харчовик» - учасник конкурсного відбору.

На конкурсний відбір проектів суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів районного бюджету часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах надійшли 2 проекти від ТОВ «Агрофірма „Харчовик”.

За результами індивідуального оцінювання членами комісії по проектам ТОВ «Агрофірма „Харчовик”, прораховано рейтинговий показник, що перевищує мінімальне порогове значення. Комісією прийнято рішення, що надані Проекти пройшли конкурсний відбір та підлягають наданню часткової компенсації в межах нерозподіленого залишку.