Районна газета

Повідомлення про проведення установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Конотопській районній державній адміністрації

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996 (зі змінами) проводиться робота по формуванню нового складу громадської ради при Конотопській районній державній адміністрації (далі – громадська рада).

Розпорядженням голови Конотопської районної державної адміністрації від 22.12.2018 № 413-ОД утворена ініціативна група з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Конотопській районній державній адміністрації (далі – ініціативна група).

Ініціативна група повідомляє, що установчі збори з формування нового складу громадської ради при Конотопській районній відбудуться 21 лютого 2019 року.

Початок засідання: о 14:00 год. 

Місце проведення: м. Конотоп, вул. Соборна, 23, мала зала Конотопської районної державної адміністрації.

Громадська  рада  при  Конотопській районній державній адміністрації  є  тимчасовим  консультативно-дорадчим органом, утвореним  для  сприяння  участі  громадськості  у  формуванні  та реалізації державної політики.

До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських   об’єднань,   релігійних,   благодійних  організацій, творчих  спілок,  професійних  спілок  та їх об’єднань, асоціацій, організацій  роботодавців  та  їх  об’єднань,  недержавних засобів масової  інформації (далі - інститути громадянського суспільства), які  зареєстровані  в установленому порядку і провадять діяльність на території України.

До складу громадської ради не можуть бути обрані представники інститутів  громадянського суспільства, які є народними депутатами України,  депутатами  Верховної Ради Автономної Республіки Крим та місцевих  рад, посадовими особами органів державної влади та місцевого самоврядування.

Склад  громадської  ради  формується  на установчих зборах шляхом  рейтингового голосування за осіб, які особисто присутні на установчих   зборах   та   кандидатури  яких  внесені  інститутами громадянського  суспільства. 

Кількісний склад громадської  ради  визначається  установчими зборами  та  не  може  становити  більш як 35 осіб.

Строк повноважень складу громадської ради - два роки.

До складу  громадської ради може бути обрано не більше ніж по одному   представнику   від   кожного   інституту   громадянського суспільства.

 

Порядок проведення установчих зборів:

1. Відкриття установчих зборів уповноваженим представником ініціативної групи.

2. Обрання лічильної комісії.

3. Обрання голови зборів.

4. Обрання секретаря зборів.

5.Заслуховування інформації голови або уповноваженого члена попереднього складу громадської ради про її діяльність .

6. Визначення кількості членів громадської ради (але не більше 35).

7. Визначення способу проведення рейтингового голосування.

8. Виступи учасників установчих зборів з питань презентації своєї діяльності (за бажанням, до 3 хвилин).

9. Рейтингове голосування.

10. Підрахунок лічильною комісією голосів та складання рейтингу учасників установчих зборів.

11. Оголошення результатів обрання громадської ради.

12. Визначення дати та часу проведення першого засідання громадської ради.

 

Порядок подання заяв.

Прийом документів починається з моменту опублікування повідомлення та припиняється за 30 календарних днів до дати проведення установчих зборів. Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається заява у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

 До заяви додаються:

  • рішення, прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства, про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради;
  • біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації;
  • копія виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій, засвідчена в установленому порядку;
  • витяг із статуту (положення) інституту громадянського суспільства щодо цілей і завдань його діяльності, засвідчений в установленому порядку;
  • інформація про отримання інститутом громадянського суспільства як володільцем бази персональних даних його членів згоди делегованого ним представника на обробку його персональних даних;
  • інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства (відомості про проведені заходи, реалізовані проекти, виконані програми, друковані видання, подання інститутом громадянського суспільства відповідному органу письмових обґрунтованих пропозицій і зауважень з питань формування та реалізації державної політики у відповідній сфері та інформування про них громадськості тощо) протягом року до дня подання заяви (у разі, коли інститут громадянського суспільства працює менше року, - за період діяльності);
  • відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону.

Зразки заяви та інших документів

Документи приймаються за адресою: м.Конотоп,вул. Соборна, 23, каб.37 (ІІ поверх Конотопської райдержадміністрації)  до 22 січня  2019 року (до17.00 год.)

Відповідальна особа: Васильченко Наталія Василівна – завідувач сектору з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату Конотопської районної державної адміністрації, телефон (05447) 2-30-57, електронна адреса Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Конотопській районній державній адміністрації

Забіяка Віктор Олексійович

-

керівник апарату Конотопської  районної державної адміністрації, голова ініціативної групи

Васильченко Наталія Василівна

-

завідувач сектору з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату Конотопської районної державної адміністрації, секретар ініціативної групи

Горбань Оксана Віталіївна

-

голова Конотопської районної молодіжної громадської організація „Сучасність і майбутнє” (за згодою)

Рябуха Любов Олексіївна

-

голова громадської  організації «Організація осіб з інвалідністю Конотопського району» (за згодою)

Теліпко Микола Степанович

-

голова громадської організації «Конотопська місцева організація ВФСТ "Колос"" (за згодою)