Районна газета

Звіт про надходження та використання коштів загального фонду за 2014 рік

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22

 

СТАНОМ НА 19 СІЧНЯ 2021 РОКУ НА СУМЩИНІ 44445 ВИПАДКІВ ЗАХВОРЮВАННЯ НА КОРОНАВІРУСНУ ІНФЕКЦІЮ

За минулу добу COVID-19 підтвердили у 61 осіб (Глухів – 1, Глухівський р-н – 1, Краснопільський р-н – 1, Кролевецький р-н – 1,Недригайлівський р-н – 2, Суми – 46, Сумський р-н – 3, Тростянецький р-н – 5, Шостка – 1)

За весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 588 летальних випадки, з них за минулу добу – 10 (Кролевецький р-н – 1, Суми – 7, Шостка – 2).

Плани роботи на 2021 рік

Архів обговорень 2020 рік

Інформацію оновлено 29.12.2020

Відповідно до порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (далі – Порядок) проводиться громадське обговорення проєкту розпорядження голови Конотопської районної державної адміністрації «Про орієнтовний план проведення Конотопською районною державною адміністрацією консультацій з громадськістю у 2021 році».

Проект розпорядження розроблено відділом освіти Конотопської районної державної адміністрації на основі пропозицій структурних підрозділів Конотопської районної державної адміністрації, інститутів громадянського суспільства та з урахуванням вимог вищезазначеного Порядку.

Усі бажаючі до 24 грудня 2020 року можуть надавати пропозиції до проєкту розпорядження відділу освіти Конотопської районної державної адміністрації (на адресу: вул. Соборна, 23, тел.: (05447) 2-32-96 або на електронну адресу  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).

Контактна особа: головний спеціаліст відділу освіти Конотопської районної державної адміністрації Бойко Олена Олександрівна, тел. (05447) 2-32-96.

Результати проведення громадського обговорення проєкту розпорядження будуть оприлюднені на офіційному вебсайті Конотопської районної державної адміністрації, сторінка «Консультування з громадськістю», у визначений чинним законодавством термін.

*****

Відповідно до порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (далі – Порядок) проводиться громадське обговорення проєкту районного бюджету Конотопського району на 2021 рік».

Проєкт районного бюджету Конотопського району на 2021 рік розроблено фінансовим управлінням Конотопської районної державної адміністрації Сумської області на основі Податкового і Бюджетного кодексів України,  інших законодавчих актів, враховуючи бюджетні запити головних розпорядників коштів районного бюджету  та з урахуванням вимог вищезазначеного Порядку.

Усі бажаючі до 15 грудня 2020 року можуть надавати пропозиції до проєкту районного бюджету Конотопського району на 2021 рік фінансовому управлінню Конотопської районної державної адміністрації Сумської області (на адресу: вул. Соборна, 23, на тел./ факс: (05447) 6-61-79 або на електронну адресу  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).

Контактна особа: начальник фінансового управління Конотопської районної державної адміністрації  Сумської області Кривченко Надія Михайлівна, тел. (05447) 6-61-79.

Результати проведення громадського обговорення проекту рішення будуть оприлюднені на офіційному вебсайті Конотопської районної державної адміністрації, сторінка «Консультування з громадськістю», у визначений чинним законодавством термін.

*****

Повідомлення про оприлюднення проєкту містобудівної документації «Генеральний план  с. Селище Конотопського району Сумської області» та звіту про стратегічну екологічну оцінку проєкту містобудівної документації «Генеральний план  с. Селище Конотопського району Сумської області»

Відповідно до порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (далі – Порядок) проводиться громадське обговорення проєкту містобудівної документації «Генеральний план  с. Селище Конотопського району Сумської області» та звіту про стратегічну екологічну оцінку проєкту містобудівної документації «Генеральний план  с. Селище Конотопського району Сумської області».

Проєкт містобудівної документації «Генеральний план  с. Селище Конотопського району Сумської області» та звіт про стратегічну екологічну оцінку проєкту містобудівної документації «Генеральний план  с. Селище Конотопського району Сумської області» розміщений з метою одержання та врахування зауважень і пропозицій громадськості.

Строк громадських обговорень – 30 днів з дня публікації (до 10 жовтня 2020 року).

Замовник -  Попівська сільська рада.

Відповідальний за організацію розгляду – сільський голова Попівської сільської ради Конотопського району Сумської області Савченко С.П.

Пропозиції та зауваження до Звіту подаються до Попівської сільської ради Конотопського району Сумської області за адресою: 41627, с. Попівка вул Миру,1,  тел. (05447) 51-1-12,  email: popivka1@)ukr.net.

*****

Повідомлення про оприлюднення проєкту містобудівної документації «Генеральний план  с. Тулушка Конотопського району Сумської області» та звіту про стратегічну екологічну оцінку проєкту містобудівної документації «Генеральний план  с. Тулушка Конотопського району Сумської області»

Відповідно до порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів Українивід 03 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (далі – Порядок) проводиться громадське обговорення проєкту містобудівної документації «Генеральний план  с. Тулушка Конотопського району Сумської області» та звіту про стратегічну екологічну оцінку проєкту містобудівної документації «Генеральний план  с. Тулушка Конотопського району Сумської області».

Проєкт містобудівної документації «Генеральний план  с. Тулушка Конотопського району Сумської області» та звіт про стратегічну екологічну оцінку проєкту містобудівної документації «Генеральний план  с. Тулушка Конотопського району Сумської області» розміщений з метою одержання та врахування зауважень і пропозицій громадськості.

Строк громадських обговорень – 30 днів з дня публікації (до 10 жовтня 2020 року).

Замовник -  Попівська сільська рада.

Відповідальний за організацію розгляду – сільський голова Попівської сільської ради Конотопського району Сумської області Савченко С.П.

Пропозиції та зауваження до Звіту подаються до Попівської сільської ради Конотопського району Сумської області за адресою: 41627, с. Попівка вул Миру,1,  тел. (05447) 51-1-12,  email: popivka1@)ukr.net.

*****

Повідомлення про оприлюднення проєкту містобудівної документації «Генеральний план  с. Попівка Конотопського району Сумської області» та звіту про стратегічну екологічну оцінку проєкту містобудівної документації «Генеральний план  с. Попівка Конотопського району Сумської області»

Відповідно до порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів Українивід 03 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (далі – Порядок) проводиться громадське обговорення проєкту містобудівної документації «Генеральний план  с. Попівка Конотопського району Сумської області» та звіту про стратегічну екологічну оцінку проєкту містобудівної документації «Генеральний план  с. Попівка Конотопського району Сумської області».

Проєкт містобудівної документації «Генеральний план  с. Попівка Конотопського району Сумської області» та звіт про стратегічну екологічну оцінку проєкту містобудівної документації «Генеральний план  с. Попівка Конотопського району Сумської області» розміщений з метою одержання та врахування зауважень і пропозицій громадськості

Строк громадських обговорень – 30 днів з дня публікації (до 10 жовтня 2020 року)

Замовник -  Попівська сільська рада.

Відповідальний за організацію розгляду – сільський голова Попівської сільської ради Конотопського району Сумської області Савченко С.П.

Пропозиції та зауваження до Звіту подаються до Попівської сільської ради Конотопського району Сумської області за адресою: 41627, с. Попівка вул Миру,1,  тел. (05447) 51-1-12,  email: popivka1@)ukr.net.

*****

Відповідно до порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів Українивід 03 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (далі – Порядок) проводиться громадське обговорення проекту розпорядження голови Конотопської районної державної адміністрації «Про внесення змін до деяких розпоряджень голови Конотопської районної державної адміністрації від 17.12.2019 № 300-ОД»

Проєкт розпорядження голови Конотопської районної державної адміністрації «Про внесення змін до розпорядженням голови Конотопської районної державної адміністрації від 17.12.2019 № 300-ОД» розроблено головним спеціалістом з питань мобілізаційної, оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами апарату Конотопської районної державної адміністрації з метою приведення розпорядчих документів у відповідність до вимог чинного законодавства.

Усі бажаючі до 12 серпня 2020 року можуть надавати пропозиції до проєкту розпорядження голови Конотопської районної державної адміністрації «Про внесення змін до розпорядженням голови Конотопської районної державної адміністрації від 17.12.2019 № 300-ОД» головному спеціалісту з питань мобілізаційної, оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами апарату Конотопської районної державної адміністрації (на адресу: вул. Соборна, 23, на тел./ факс: (05447) 2-35-48 або на електронну адресу  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).

Контактна особа: головний спеціаліст з питань мобілізаційної, оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами апарату Конотопської районної державної адміністрації, Нестеренко Роман Юрійович, тел. (05447) 2-31-24.

Результати проведення громадського обговорення проєкту розпорядження будуть оприлюднені на офіційному вебсайті Конотопської районної державної адміністрації, сторінка «Консультування з громадськістю» у визначений чинним законодавством термін.

*****

Відповідно до порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (далі – Порядок) проводиться громадське обговорення проєкту наказу фінансового управління Конотопської районної державної адміністрації Сумської області "Про внесення змін до наказу від 28 листопада 2014 року № 61-ОД".

Проєкт наказу розроблено фінансовим управлінням Конотопської районної державної адміністрації Сумської ради з урахуванням вимог вищезазначеного Порядку.

Усі бажаючі до 21 квітня 2020 року можуть надавати пропозиції до проєкту наказу фінансового управління Конотопської районної державної адміністрації Сумської області (на адресу: вул. Соборна, 23, на тел.: (05447) 6-34-95 або на електронну адресу  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).

Контактна особа: головний спеціаліст бюджетного відділу фінансового управління Конотопської районної державної адміністрації Сумської ради Александрова Людмила Іванівна, тел. (05447) 6-34-95.

Результати проведення громадського обговорення проекту наказу будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Конотопської районної державної адміністрації, сторінка «Консультування з громадськістю», у визначений чинним законодавством термін. 

*****

Відповідно до порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (далі – Порядок) проводиться громадське обговорення проєкту розпорядження голови Конотопської районної дертжавної адміністрації «Про внесення змін до деяких розпоряджень голови Конотопської районної державної адміністрації»

Проєкт розпорядження голови Конотопської районної державної адміністрації «Про внесення змін до деяких розпоряджень голови Конотопської районної державної адміністрації» розроблено відділом з управління персоналом, документообігу, контролю та організаційної діяльності апарату Конотопської районної державної адміністрації з метою приведення розпорядчих документів у відповідність до вимог чинного законодавства.

Усі бажаючі до 10 квітня 2020 року можуть надавати пропозиції до проєкту розпорядження голови Конотопської районної державної адміністрації «Про внесення змін до деяких розпоряджень голови Конотопської районної державної адміністрації» відділу з управління персоналом, документообігу, контролю та організаційної діяльності апарату Конотопської районної державної адміністрації (на адресу: вул. Соборна, 23, на тел./ факс: (05447) 2-35-48 або на електронну адресу  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).

Контактна особа: начальник відділу з управління персоналом, документообігу, контролю та організаційної діяльності апарату Конотопської районної державної адміністрації Лісунова Віталіна Олександрівна, тел. (05447) 2-35-48.

Результати проведення громадського обговорення проєкту розпорядження будуть оприлюднені на офіційному вебсайті Конотопської районної державної адміністрації, сторінка «Консультування з громадськістю» у визначений чинним законодавством термін.

 

*****

Відповідно до порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (далі – Порядок) проводиться громадське обговорення проєкту розпорядження голови Конотопської районної державної адміністрації «Про внесення змін до деяких розпоряджень голови Конотопської районної державної адміністрації»

Проєкт розпорядження голови Конотопської районної державної адміністрації «Про внесення змін до деяких розпоряджень голови Конотопської районної державної адміністрації» розроблено відділом з управління персоналом, документообігу, контролю та організаційної діяльності апарату Конотопської районної державної адміністрації з метою приведення розпорядчих документів у відповідність до вимог чинного законодавства.

Усі бажаючі до 30 березня 2020 року можуть надавати пропозиції до проєкту розпорядження голови Конотопської районної державної адміністрації «Про внесення змін до деяких розпоряджень голови Конотопської районної державної адміністрації» відділу з управління персоналом, документообігу, контролю та організаційної діяльності апарату Конотопської районної державної адміністрації (на адресу: вул. Соборна, 23, на тел./ факс: (05447) 2-35-48 або на електронну адресу  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).

Контактна особа: начальник відділу з управління персоналом, документообігу, контролю та організаційної діяльності апарату Конотопської районної державної адміністрації Лісунова Віталіна Олександрівна, тел. (05447) 2-35-48.

Результати проведення громадського обговорення проєкту розпорядження будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Конотопської районної державної адміністрації, сторінка «Консультування з громадськістю» у визначений чинним законодавством термін.

*****

ОБГОВОРЕННЯ ЗВІТІВ ГОЛОВНИХ РОЗПОРЯДНИКІВ БЮДЖЕТНИХ КОШТІВ ПРО ЇХ ВИТРАЧАННЯ У 2019 РОЦІ

*****

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку проєкту містобудівної документації «Схема планування території Конотопського району Сумської області»

1. Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту.

Містобудівна документація «Схема планування території Конотопського району Сумської області» розробляється на підставі рішення 7 сесії 7 скликання Конотопської районної ради від 30.03.2016 «Про районну цільову програму з розроблення схеми планування території Конотопського району на 2016-2017 роки» та рішення 32 сесії 7 скликання Конотопської районної ради від12.07.2019 «Про районну програму регулювання містобудівної діяльності у Конотопському районі на 2019-2020 роки».

Проект розроблений у відповідності з:

- Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності»;

- Законом України «Про стратегічну екологічну оцінку»;

- Законом України «Про генеральну схему планування території України»;

- Земельним кодексом України;

- Водним кодексом України;

- Лісовим кодексом України;

- Постановою Кабінету Міністрів України Про забезпечення реалізації Закону України «Про Генеральну схему планування території України»;

- ДБН Б.2.4.-2-94 Види, склад, порядок розроблення, погодження та затвердження містобудівної документації для сільських поселень;

- ДБН Б.1.1-13:2012 Склад та зміст містобудівної документації на державному та регіональному рівнях;

- ДБН Б.2.2-12:2018 Планування і забудова територій;

- ДСП-173 Державні санітарні правила планування та забудови населених пунктів.

Основними завданнями при розробці містобудівної документації є:

- обґрунтування майбутніх потреб і визначення переважних напрямів використання територій;

- урахування державних, громадських і приватних інтересів під час планування, забудови та іншого використання територій з дотриманням вимог містобудівного, санітарного, екологічного, природоохоронного, протипожежного та іншого законодавства;

- обґрунтування та визначення територій для містобудівних потреб;

- забезпечення раціонального розселення та визначення напрямів сталого розвитку населених пунктів;

- визначення територій, що мають особливу екологічну, рекреаційно-оздоровчу, наукову, естетичну, історико-культурну цінність, встановлення передбачених законодавством обмежень на їх планування, забудову та інше використання;

- розроблення містобудівних заходів щодо охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів;

- розроблення заходів щодо пожежної та техногенної безпеки.

Згідно з Законом України «Про планування і забудову території» Схема планування території – це містобудівна документація, яка визначає принципові вирішення планування забудови та іншого використання території району.

Попередня схема була розроблена та затверджена в 1974 році.

На теперішній час територія не відповідає сучасній ситуації на місцевості, тому було прийнято рішення про розроблення схеми планування території Конотопського району відповідно до нових державно-будівельних норм.

Територія Конотопського району складає 166.665 тис.га, що становить  майже 7% загальної площі Сумської області. Загальна площа лісового фонду становить 22.232 тис. га, що становить 25.4% від площі району, площа сільськогосподарських угідь 128.974 тис.га в тому числі рілля 91.547 тис.га.

Основними ресурсами району є:

- земельні ресурси складають 166.665 тис.га. Головними корисними копалинами є прісна вода, поверхнева вода, глина,торф, пісок.

- водні ресурси. Вони включають одну середню річку – Сейм ( головна річка району). Також територією району протікають річки Куколка, Єзуч Кросна, Ромен та Малий Ромен. Конотопський район забезпечений підземними водними ресурсами в достатній мірі. На питні та санітарно-побутові потреби населення  використовуються лише підземні води.

- лісові ресурси. Площа земель лісогосподарського призначення становить 22.232 тис.га Склад порід включає понад 120 видів дерев та кущів. Тваринний світ різноманітний налічує 345 видів тварин

На Конотопщині розташовані 272 пам’ятки археології: тимчасові стоянки стародавніх часів, поселення, городища, кургани. До найстаріших сіл Конотопщини належать села Мельня - перша згадка датується 1500 роком та Карабутове – 1572 роком, а також село Великий Самбір, яке відоме з початку 16 століття.

При розробленні схеми планування будуть враховані:

- прогнози та програми економічного та соціального розвитку району і населених пунктів, розташованих у межах його території;

 - пропозиції щодо доцільності розміщення на території району нових підприємств та інших об’єктів незалежно від форм власності;

 - програм раціонального використання та охорони земель;

 - висновки щодо встановлення режиму використання території, призначених для перспективних містобудівних потреб району та інше.

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування.

Конотопська районна рада.

Адреса: 41607 м. Конотоп, вул.Соборна, 23.

Код ЄДРПОУ: 23825594.

Контактний номер телефону: тел. (05447) 6-72-12, факс 2-35-48.

3. Передбачена процедура громадського обговорення:

а)дата початку та строки здійснення процедури:

Громадське обговорення починається з 21 лютого 2020 року і триває по 23 березня 2020 року.

Дата подання заяви  про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки і оприлюднення її шляхом розміщення на офіційному веб  - сайті Конотопської районної державної адміністрації (www.knt.sm.gov.ua) –  08.11.2019 року. Публікація заяви в газеті «Факти» №46 – 13.11.2019 року, в газеті «Сільські горизонти» № 7 (2913)  – 14.02.2020 року.

Дата подання повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну  екологічну оцінку та розміщення звіту СЕО на офіційному веб - сайті Конотопської районної державної адміністрації (www.knt.sm.gov.ua) – 15.01.2020 року.  Публікація  повідомлення в  газеті «Факти» № 3 (1358) – 15.01.2020 року.

б) способи участі громадськості:

- надання письмових зауважень і пропозицій до Конотопської РДА за адресою: 41607 м. Конотоп, вул. Соборна, 23, відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства.(email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).

- громадські слухання – 13.03.2020 року о 15.00 годині  в приміщення Конотопської районної державної адміністрації, за адресою: вул.Соборна, буд.23, 3 поверх (малий зал), м.Конотоп.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування –  Конотопська  районна державна адміністрація за адресою: 41607 м. Конотоп, вул. Соборна, 23, відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства. Контактна особа –  Миненко Ірина Миколаївна – головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Конотопської РДА, тел. (05447) 6-72-12.

Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції –Конотопська  районна державна адміністраціяза адресою: 41607 м. Конотоп, вул. Соборна, 23,тел. (05447) 6-24-03, факс 2-35-48; email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

 Зауваження та пропозиції до проєкту містобудівної документації та звіту про стратегічну екологічну оцінку надаються протягом 30 днів, з дня оприлюднення повідомлення.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Офіційні веб-сайти Міністерства екології та природних ресурсів України (menr.gov.ua), Департамент екології та охорони природних ресурсів Сумської обласної державної адміністрації (www.pek.sm.gov.ua).

4.Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування.

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування - відсутня. 

*****

Відповідно порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (далі – Порядок) проводиться громадське обговорення проекту розпорядження голови Конотопської районної державної адміністрації "Про пільгове медичне обслуговування у 2020 році громадян Конотопського району, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи"

Проект розпорядження розроблено управлінням соціального захисту населення Конотопської районної державної адміністрації з метою проведення безплатного позачергового зубопротезування та забезпечення лікарськими засобами за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування громадян Конотопського району, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та з урахуванням вимог вищезазначеного Порядку.

Усі бажаючі до 05 лютого 2020 року можуть надавати пропозиції до проекту розпорядження управлінню соціального захисту населення Конотопської районної державної адміністрації (на адресу: вул. Соборна, 23, на тел.: (05447) 6 62 90 або на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Контактна особа: начальник управління соціального захисту населення Конотопської районної державної адміністрації Заїка Ірина Едуардівна, тел. (05447) 6 62 90.

Результати проведення громадського обговорення проекту розпорядження будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Конотопської районної державної адміністрації, сторінка «Консультування з громадськістю», у визначений чинним законодавством термін.

2020 рік (архів)

Публічний звіт голови Конотопської районної державної адміністрації Миколи ГОРБЕНКА про діяльність райдержадміністрації у 2019 році

Січень 2021

Інформацію оновлено 26.01.2021

Оприлюднено 05.01.2021

Оприлюднено 11.01.2021

Оприлюднено 14.01.2021

Оприлюднено 16.01.2021

Оприлюднено 20.01.2021

Оприлюднено 25.01.2021

  • Про призначення піклування над дитиною - сиротою від 21.01.2021 № 23-ОД

Дочірні категорії