Районна газета

КОНОТОПСЬКИЙ РАЙОН ГОТУЄТЬСЯ ВІДЗНАЧИТИ ДЕНЬ СОБОРНОСТІ

З нагоди 97-ї річниці проголошення Акту Злуки в Конотопському районі пройдуть урочисті та культурно-просвітницькі заходи

 

Як підкреслила заступник голови Конотопської райдержадміністрації Тетяна Шерудило, відзначенню Дня Соборності приділяється особлива увага, адже дата 22 січня 1919 року увійшла до національного календаря як величне державне свято, про яке мріяло не одне покоління українських патріотів - було об'єднано дві гілки українського народу, розділених історією.

За словами начальника відділу культури райдержадміністрації Аліни ТИМОЩУК, на межі Бахмацького та Конотопського районів 22 січня пройде патріотична акція «Коровай єдності», де керівники двох районів обміняються короваями.

Цього дня у великій залі Конотопської райдержадміністрації відбудуться районні урочистості «Вона – наш витвір, наша мрія – Соборна, вільна Україна» та спільний святковий концерт за участі аматорів сцени Бахмацького та Конотопського районів.

Засвідчуючи громадську солідарність та прагненння об’єднатися довкола спільних цінностей, в залі буде розгорнуто жовто-блакитні стрічки.

В населених пунктах району відбудуться урочистості та покладання квітів до пам’ятників і пам’ятних знаків видатним державним діячам. Для учнівської та студентської молоді організують цікаві бесіди, уроки, «круглі столи», години історичної пам’яті. Виставки-інсталяції на патріотичну тематику буде розгорнуто в бібліотеках системи.