Районна газета

МИКОЛА КЛОЧКО: «ІСТОРІЯ ДОВЕЛА – СИЛА НАЦІЇ У ЇЇ ЄДНОСТІ»

Шановні жителі Сумщини!

97 років тому 22 січня здійснилося віковічне прагнення багатьох поколінь українських патріотів жити на своїй рідній землі, служити єдиній і суверенній державі. Доленосне об’єднання штучно розділеного народу утворило нову віху формування української державності, відкрило новий шлях для євроінтеграції.

Цього року День Соборності України є першим у низці свят (20 річниця Конституції України, 25 річниця проголошення незалежності України), що утверджують цінність для українців ідеї власної державності.

Сьогодні процес національного державотворення відбувається в умовах протистояння військовій агресії і нам знову ззовні нав’язують антиконституційні ідеї федералізації. Проте ми чітко засвоїли уроки історії, що переконливо довели – сила нації у її єдності. Тож українські герої, як і 100 років тому, самовіддано відстоюють нашу єдину неподільну країну, і ми не маємо права зрадити їх подвиг та незліченні жертви, принесені на вівтар незалежності та державності.

Нехай під знаменами синьо-жовтого прапора соборної української держави запанує мир, єдність і взаємоповага – від Сходу до Заходу, від Півночі до Півдня.

Від щирого серця бажаю жителям Сумщини міцного здоров’я та злагоди, родинного тепла та затишку, віри та невичерпної енергії творити добро на благо Сумщини та соборної вільної неподільної України.

Голова Сумської обласної державної адміністрації

                                                                     Микола КЛОЧКО