Районна газета

ПРЕДСТАВНИКИ РАЙОННОЇ ВЛАДИ ПОЗДОРОВИЛИ ВЕТЕРАНІВ З ДНЕМ ПЕРЕМОГИ

Керівник району Микола ГОРБЕНКО, його заступники та керівник апарату відвідали і привітали ветеранів, які пройшли через горнило Другої світової війни

 

Особисто завітавши у домівки ветеранів, представники районної влади вручили учасникам бойових дій та інвалідам Другої світової війни квіти та продуктові набори.

Посадовці від імені всіх жителів Конотопщини бажали сивочолим розчуленим Героям-визволителям здоров’я і довгих років життя, дякували за здобуту перемогу, за стійкість і мужність, за те, що пройшовши крізь спалахи вогняних років, зуміли зберегти чистоту душі та помислів.

«Саме ветерани заслуговують на особливу увагу та підтримку, адже їх з кожним днем, на жаль, залишається все менше і менше», - підкреслив під час зустрічей керівник району Микола ГОРБЕНКО, - найважливіше значення для яких має не стільки матеріальна підтримка, скільки людська доброта та повага й увага до них».

З  нагоди 71-річниці Перемоги цього дня в населених пунктах району були відвідані і вшановані 50 ветеранів. На придбання квітів і подарункових продуктових наборів,  куди ввійшли олія, макаронні вироби, солодощі та інше, з районного бюджету були виділені кошти в сумі 6100 грн.