Районна газета

„УКРАЇНА – ТЕРИТОРІЯ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ”

Під такою назвою напередодні  Дня Гідності та Свободи, що буде відзначатись 21 листопада, відбулася патріотична акція в селі Шевченкове Конотопського району

На урочистостях, що проходили біля пам’ятника співця свободи, генія поетичного слова, Тараса ШЕВЧЕНКА, були присутні очільники району, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, депутати районної та сільської ради, представники Шевченківської громади, учні і вчителі Шевченківського НВК.

В цей день,  відповідно до Указу Президента України від 9 листопада 2015 року № 633/2015 «Про відзначення у 2015 році Дня Гідності та Свободи», в Україні відзначатимуть річницю початку доленосної для України Революції Гідності 2013-2014 років, згадуючи події Помаранчевої революції  2004 року.

 „Гідність і свобода – це ті цінності, які нероздільно пов’язані із життям людини, і відіграють важливу роль як у становленні певної особи, так і у суспільстві загалом. Гідність є одним з ключових понять Конституції України. Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків”, - відмітили ведучі урочистого дійства.

Заходи до Дня Гідності та Свободи спрямовані на віддання належної шани громадянському героїчному вчинку, вшанування патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір держави.