Районна газета

МИКОЛА ГОРБЕНКО: «НАШ НАРОД ГЛИБОКО ПАТРІОТИЧНИЙ, З ВИСОКИМ ПОЧУТТЯМ ГІДНОСТІ І НЕПЕРЕБОРНИМ ДУХОМ СВОБОДИ!»

Шановні краяни!

 

У цей знаменний і величний день ми з гордістю говоримо про те, що українці – це народ глибоко патріотичний, з високим почуттям гідності і непереборним духом свободи!

І про це говорять події, що відбувались з нашим суспільством на зламі 2013/14 років та відбуваються сьогодні, і які мають  доленосне значення для України та українців. Це надзвичайно важкий і важливий період та іспит.

У всі часи саме почуття національної гідності та самоповаги не дозволяли українцям коритися ворогам, змушували уникати полону, віддаючи перевагу смерті.

Ми, громадяни України, повинні радіти здійсненню мрій багатьох поколінь українців про власну державу, бути гордими її визнання у світі, вірити у її європейське майбутнє.

Сьогодні всі повинні об’єднати свої зусилля на благо країни, бути згуртованими, підтримувати один одного, допомагати нашим військовим, які в зоні АТО роблять все можливе для відновлення територіальної цілісності нашої Батьківщини.

Гідний поваги народ, має пам’ятати кожного, хто віддав своє життя за Свободу, Гідність та Незалежність нашої Держави!

Лише в єдності дій ми зможемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки!

Зі святом Вас всіх, дорогі краяни!

 

З повагою, голова Конотопської райдержадміністрації Микола ГОРБЕНКО