Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ЮСТИЦІЯ КОНОТОПЩИНИ: СЕРЕД НАРОДЖЕНИХ У 2018 ХЛОПЧИКИ «ПЕРЕМАГАЮТЬ»

Для органів державної реєстрації юстиції Конотопщини рік, що минув, видався продуктивним на приємні події. Підтвердження цьому – гарні цифри

Юстиція Конотопщини протягом 2018 року зареєструвала народження 720 малюків: в місті Конотоп – 642, в Конотопському районі – 78. Цікавим є факт, що хлопчиків народилося більше – 370, проте дівчатка «поступились» лише трішки – 350 нових красунь.

Аж у 6 родин лелека приніс подвійне щастя – відразу двох дітей.

Користуючись зручними та якісними послугами Міністерства юстиції,  більшість родин отримали перший документ своєї дитини – свідоцтво про народження у пологовому будинку - без черг та зайвих витрат часу. Те, що більше 580 свідоцтв видано у пологовому будинку (а це понад 80% від усіх реєстрацій) свідчить, що даний сервіс актуальний, зручний і потрібний громадянам.  Разом з тим, 455 батьків скористалися ще одним корисним сервісом від юстиції – щодо прийому та видачі документів про реєстрацію місця проживання малолітньої дитини.

Хай виростають малята на радість батькам, а сервіси Міністерства юстиції  й надалі будуть спрямовані на забезпечення надання якісних та зручних послуг для конотопців.