Районна газета

ПОВІДОМЛЕННЯ

ПОВІДОМЛЕННЯ

Створено: П'ятниця, 30 грудня 2016, 16:21

Повідомлення ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування громадської ради при Конотопській районній державній адміністрації

Установчі збори для формування громадської ради при Конотопській районній державній адміністрації відбудуться 20 лютого 2017 року о 14:00 год. у великій залі Конотопської районної державної адміністрації.

Про зміни дати, часу та місця проведення установчих зборів буде повідомлено додатково.

Звертаємо Вашу увагу, що громадська рада при Конотопській районній державній адміністрації, як тимчасовий консультативно-дорадчий орган, утворюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики».

До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських об'єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об'єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об'єднань, недержавних засобів масової інформації (далі - інститути громадянського суспільства), які зареєстровані в установленому порядку і провадять діяльність на території України.

Склад громадської ради формується установчими зборами шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі громадської ради та внесені інститутами громадянського суспільства. Кількісний склад громадської ради визначається установчими зборами. До складу громадської ради може бути обрано не більше ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства. Членство в громадській раді є індивідуальним. Участь в установчих зборах є обов’язковою.

 Порядок проведення установчих зборів:

 1. Реєстрація учасників (початок реєстрації о 13:30 год., при собі необхідно мати паспорт або інший документ, який засвідчує особу.)

 2. Обрання робочих органів установчих зборів.

 3. Інформація про роботу попередньої громадської ради 2015-2016 роках

 4. Прийняття регламенту проведення установчих зборів.

 5. Формування нового складу громадської ради  при Конотопській районній державній адміністрації

 6. Визначення способу проведення рейтингового голосування та голосування

 7. Обрання членів громадської ради на наступні два роки: голосування, підрахунок голосів, звіт лічильної комісії.

8. Вирішення інших питань у межах компетенції зборів.

 Порядок подання заяв.

Прийом документів починається з моменту опублікування повідомлення та  припиняється за 30 календарних днів до дати проведення установчих зборів. Всі заяви реєструються і мають вхідний реєстраційний номер. Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається заява у довільній формі (зразок заяви додається), підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

 До заяви додаються:

 • рішення, прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства, про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради, посвідчене печаткою (у разі наявності);

 • біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації;

  • копія виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій та витяг із статуту (положення) інституту громадянського суспільства щодо цілей і завдань його діяльності, засвідчені в установленому порядку;

 • інформація про отримання інститутом громадянського суспільства, як володільцем бази персональних даних його членів, згоди делегованого ним представника на обробку його персональних даних;

 • інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства (відомості про проведені заходи, реалізовані проекти, виконані програми, друковані видання, подання інститутом громадянського суспільства відповідному органу письмових обґрунтованих пропозицій і зауважень з питань формування та реалізації державної політики у відповідній сфері та інформування про них громадськості тощо) протягом року до дня подання заяви (у разі, коли інститут громадянського суспільства працює менше року, - за період діяльності);

 • відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону.

 Документи можуть бути надіслані поштою або надані безпосередньо представнику ініціативної групи.

 Документи приймаються до 20 січня 2017 року у будні з 9-ї до 17-ї год. за адресою: м.Конотоп, вул.Соборна,23.  Конотопська районна державна адміністрація, 2 поверх, каб. №37 сектор з питань внутрішньої політики та звязків з громадськістю аппарату Конотопської  районної державної адміністрації.

 Відповідальна особа: Бойко Олена Олександрівна – головний спеціаліст сектору з питань внутрішньої політики та звязків з громадськістю аппарату Конотопської  районної державної адміністрації. електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , телефон для довідок (054478) 6-30-35

ОГОЛОШЕННЯ

До уваги інститутів громадянського суспільства! Термін прийому документів для участі в установчих зборах по формуванню нового складу громадської ради продовжено.

Рішенням ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Конотпоській районній державній адміністрації прийом документів для участі в установчих зборах по формування нового складу громадської ради продовжено до 16.00 26 січня 2015 року.

Установчі збори громадської ради теж будуть перенесені на більш пізній термін. Рішення про остаточну дату їх проведення буде прийнято на наступному засіданні ініціативної групи, що заплановане на 23 січня.

Слідкуйте за наступними повідомленнями на сторінці громадської ради при Конотпоській районній державній адміністрації офіційного веб-порталу місцевих органів виконавчої влади Сумської області.

Протокол установчих зборів громадської ради при Конотопській районній державній адміністрації від 20 лютого 2015 року

Положення про громадську раду при Конотопській районній державній адміністрації 

Регламент громадської ради при Конотопській районній державній адміністрації 

ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2014 р. № 668 «Про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996» громадська рада при Сумській обласній державній адміністрації (далі – громадська рада) припинила свої повноваження.

Протоколом громадської ради при Конотопській райдержадміністрації затверджена ініціативна група з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Конотопській районній державній адміністрації (далі – ініціативна група).

Відповідно до протоколу № 1 засідання ініціативної групи від 17.12.2014 розпочинається прийом документів для участі в установчих зборах для формування нового складу громадської ради.

Ініціативною групою визначено орієнтовну дату проведення установчих зборів (05 лютого 2015 року) та затверджено зразки документів, що подаються для участі в установчих зборах.

Учасники установчих зборів визначать кількісний та персональний склад громадської ради.

До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України.

Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається заява, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства (зразок заяви).

До заяви додаються:

рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності) (зразок);

біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства (зразок);

копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;

інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років (зразок).

Документи приймаються за адресою м. Конотоп, вул. Соборна, 23, к. 37, (2 поверх Конотопської районної державної адміністрації) до 16.00 23 січня 2015 року. Довідки за телефоном (05447) 2-30-57