Районна газета

КОНОТОПЩИНА ГОСТИННО ЗАПРОШУЄ НА УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ 360-Ї РІЧНИЦІ КОНОТОПСЬКОЇ БИТВИ

Розпочнуться заходи 29 червня 2019 року об 11.00 традиційно на в’їзді у с.Шаповалівка біля пам’ятного знаку „Шаблі"

На вас чекає захоплююче батально-історичне дійство із реконструкцією Конотопської битви 1659 року, показові виступи лучників, службових собак, кінне шоу, унікальне шоу ковалів, живі статуї, ходулісти-аніматори, майстер-клас із гончарної справи, надзвичайно насичена концертна програма за участю кращих художніх колективів Сумщини, а також – численні виставки та майстер-класи народних умільців України.
Крім того, вперше в історії Конотопського району, у вас буде унікальна можливість отримати естетичну насолоду від спілкування із кримськотатарським гуртом «Мусафір» та придбати унікальні тарелі всесвітньо відомого кераміста Рустема Скибіна.

ЗАБОРГОВАНІСТЬ З ВИПЛАТИ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ В КОНОТОПСЬКОМУ РАЙОНІ ВІДСУТНЯ

За статистичними даними станом на 01.06.2019 року заборгованість з виплати заробітної плати на підприємствах, організаціях Конотопського району відсутня

Про це проінформували спеціалісти відділу праці УСЗН на засіданні районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат під керівництвом Тетяни ШЕРУДИЛО.

КЕРІВНИКИ РАЙОНІВ, ДЕ ЗАЛИШАЮТЬ МАЛОКОМПЛЕКТНІ ШКОЛИ, НЕ РОЗУМІЮТЬ, ЩО ВОНИ «КАЛІЧАТЬ» ДІТЕЙ

Під час засідання колегії облдержадміністрації тимчасово виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації Вадим АКПЄРОВ наголосив, що неприпустимою є ситуація, коли у школі навчається лише три чи п’ять учнів

Доповідаючи на засіданні колегії про фінансову спроможність місцевих бюджетів, директор обласного Департаменту фінансів Олена БАТРАЧЕНКО зазначила, що 27,5% шкіл Сумської області – це школи з кількістю учнів до 50 осіб, а в 41% закладів кількість учнів у класі не перевищує 10 осіб. Наша область входить до ТОП-5 областей з максимальним рівнем витрат на одного учня і при середньоукраїнському показнику 2018 року 21,3 тис. гривень, витратила на одного учня 23,5 тис. гривень.

ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ВІД 25 ЧЕРВНЯ 2019 РОКУ

ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ВІД 25 ЧЕРВНЯ 2019 РОКУ:

https://www.youtube.com/watch?v=UfqYSRCzgwk

ЯК НАРОДЖУВАЛАСЯ УКРАЇНСЬКА КОНСТИТУЦІЯ: ПОГЛЯД В ІСТОРІЮ

Напередодні державного свята – 23-ї річниці Дня Конституції України в приміщенні райдержадміністрації нагадали про те, який шлях створення пройшов Основний Закон держави та відзначили кращих держслужбовців з нагоди професійного свята

Сьогодні працівники Конотопської районної державної адміністрації здійснили своєрідний екскурс цікавими фактами цього визначального документа, переглянувши відеоролик «Конституція України», ознайомились з попередниками сучасної Конституції, зокрема Конституцією Пилипа Орлика (1710 р.) та дізнались про особливості Конституцій інших держав. 

СПОРТИВНІ ВИХІДНІ: ФУТБОЛЬНІ БАТАЛІЇ ЧЕМПІОНАТУ – ХТО КОГО ПЕРЕМІГ І З ЯКИМ РАХУНКОМ

Черговий тур районного Чемпіонату виявився доволі непередбачуваним

У неділю, 23 червня, відбувся шостий тур Чемпіонату Конотопського району з футболу, в якому взяли участь 6 команд.