Районна газета

ЧИ Є ЩОСЬ ЦІКАВІШЕ НІЖ КНИГА? МАБУТЬ, ТІЛЬКИ КІНО ЗА ЦІЄЮ КНИГОЮ!

У районній бібліотеці діє виставка-акцент «Життя книг на екрані»

До уваги користувачів книгозбірні представлені літературні шедеври, за мотивами яких талановиті режисери створили свої геніальні фільми:  «Тарас Бульба» М. Гоголя, «Тіні забутих предків» М. Коцюбинського, «Чорна рада»  П.Куліша, «Грозовий перевал» Е.Бронте, «Код да Вінчі» Д.Брауна та інші.

У КОНОТОПСЬКОМУ РАЙОНІ СТАЛО БІЛЬШЕ ПОЧЕСНИХ ГРОМАДЯН

Почесним громадянином району став художник, письменник, публіцист, літературознавець, член Національної спілки письменників України, член Національної спілки журналістів України Іван Пилипович КОРНЮЩЕНКО

Депутатський корпус, під час сесії Конотопської районної ради від 16.10.2019 року, присвоїв звання «Почесний громадянин Конотопського району» Івану КОРНЮЩЕНКУ за його багаторічну сумлінну працю, активну громадсько-політичну діяльність, вагомий особистий внесок у розвиток культури Конотопського району та популяризацію українського слова.

ВІДБУЛАСЯ 33 СЕСІЯ КОНОТОПСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ 7 СКЛИКАННЯ

Керівники структурних підрозділів райдержадміністрації звітували про виконання програми економічного і соціального розвитку Конотопського району та районного бюджету за 9 місяців поточного року

На виконання основних показників Програми соцекономрозвитку в районі діють 30 програм в різних галузях економіки, реалізація заходів яких здійснюється за рахунок коштів районного бюджету.

«РОДИНА – ОСЕРЕДОК ДУХОВНОГО ЄДНАННЯ. СПІЛКУВАННЯ В РОДИНІ – БЕЗЦІННИЙ СКАРБ ТА НАЙЦІННІШИЙ ДОСВІД»

Відповідний захід для прийомних батьків, батьків-вихователів та опікунів району організований службою у справах дітей спільно з Конотопським РЦСССДМ у В’язівському НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ»

Учасники заходу разом з дітьми здійснили незабутню екскурсію музеєм Миколи СТОРОЖЕНКА. Також взяли участь у майстер-класі «Ефективне спілкування в родині» (окремо для батьків та у співпраці з дітьми), що організували практичний психолог та вчитель-дефектолог інклюзивно-ресурсного центру Конотопської районної ради; майстер-класі з прикладного мистецтва «Творчість об’єднує», проведеного методистами районного центру позашкілля.

КОНОТОПСЬКИЙ РАЙОН СЕРЕД РАЙОНІВ СУМЩИНИ, ДЕ НАЙБІЛЬШЕ СТВОРЕНО РОБОЧИХ МІСЦЬ З ПОЧАТКУ 2019 РОКУ

На Сумщині за 9 місяців 2019 року створено 7732 нових робочих місць

Про це під час засідання у форматі «круглого столу» щодо легалізації праці доповіла тимчасово виконуючій обов’язки голови облдержадміністрації Ірині КУПРЕЙЧИК заступник директора обласного Департаменту соціального захисту населення Олена ЗАЯЦ

 

НА СУМЩИНУ ЗАВІТАЛИ ПРЕДСТАВНИКИ 11 РЕГІОНАЛЬНИХ ПЛАТФОРМ ПРОГРАМИ «FIT FOR PARTNERSHIP WITH GERMANY»

Під час «круглого столу» під головуванням тимчасово виконуючої обов’язки голови облдержадміністрації Ірини КУПРЕЙЧИК та прес-конференції експерти програми ділилися своїм досвідом роботи із бізнесовими колами України та Сумщини

«Сумщина є однією з областей, які мають великий досвід плідної співпраці з програмою «Fit for Partnership with Germany» («Готові до співпраці з Німеччиною»), – повідомила Ірина Купрейчик. – Так, з 2001 по 2019 рік стажування в рамках програми в Німеччині здійснили 89 представників бізнесу нашої області. Вже у цьому році пройшли стажування 11 підприємців.