Районна газета

ОЦІНКА ЯКОСТІ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ЗА ПІДСУМКАМИ 2017 РОКУ

У період з 03.10.2017 по 07.12.2017 в територіальному центрі соціального обслуговування та надання соціальних послуг Конотопського району була проведена річна внутрішня оцінка якості надання соціальних послуг

Основна мета - визначення відповідності надання вище вказаних послуг працівниками терцентру державному стандарту та удосконалення роботи з надання соціальних послуг.

В КОНОТОПСЬКОМУ РАЙОНІ ПРОВОДЯТЬСЯ КОМПЛЕКСНІ МЕДИЧНІ ОГЛЯДИ

Про це повідомили в Центрі первинної медико-санітарної допомоги Конотопського району

З метою профілактики захворюваності серед сільського населення та виявлення патології на ранній стадії в Конотопському районі в 2018 році проводяться комплексні медичні огляди.

 

НАШІ ЗАХИСНИКИ МАЮТЬ ХОДИТИ З ВИСОКО ПІДНЯТОЮ ГОЛОВОЮ, А НЕ З ПРОТЯГНУТОЮ РУКОЮ

Як доповів очільнику області Миколі КЛОЧКУ під час засідання Координаційної ради з надання допомоги учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей голова Сумської райдержадміністрації Геннадій ДОРОШЕНКО, районна влада робить все можливе, щоб допомогти учасникам АТО у вирішенні їх нагальних проблем

«Учасники АТО – це наші захисники, а не прохачі, тому ми самі їх збираємо і запитуємо про їх проблеми, – зазначив Геннадій Дорошенко. – Зокрема, сім’ям загиблих захисників України, які проживають на території району, передбачили допомогу по 60 тисяч гривень із районного бюджету (всього 240 тисяч гривень), також виділяємо кошти на лікування учасникам АТО».

В ОБЛАСНОМУ ДЕПАРТАМЕНТІ АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ – НОВИЙ КЕРІВНИК

Заступник голови облдержадміністрації Микола ПОДОПРИГОРА офіційно представив співробітникам Департаменту АПР нового директора – Олександра МАСЛАКА

Микола Подопригора побажав новому очільнику успіхів, натхнення та плідної праці на цій посаді.

НАМ ВСІМ НЕОБХІДНО ДОКОРІННО ЗМІНИТИ СИСТЕМУ ПОВОДЖЕННЯ З ТПВ

Керівник апарату облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ разом з начальником управління ЖКГ, енергозбереження та ПЕК облдержадміністрації Сергієм ЛУГОВИМ у Києві взяли участь у семінарі «Технології для полігонів відходів»

Представники Сумщини слухали про основні технології поводження з твердими відходами. Досвідом ділилися фахівці, які спеціалізуються на окремих напрямках поводження з відходами, вивчали європейський досвід та міжнародні нормативи.

НА СУМЩИНІ ОГОЛОШЕНО КОНКУРС З ВІДБОРУ РОЗВИТКОВИХ ПРОЕКТІВ, ЩО РЕАЛІЗУЮТЬСЯ В РАМКАХ ДОГОВОРІВ СПІВРОБІТНИЦТВА ОТГ

Учасниками конкурсу можуть бути сільські, селищні, міські ради об’єднаних територіальних громад Сумської області, якими укладено договори про співробітництво між ОТГ

Проведення конкурсу з відбору розвиткових проектів, що реалізуються в рамках договорів співробітництва територіальних громад, призначено на 10 годину 22 лютого цього року. Конкурс відбудеться за адресою: місто Суми, площа Незалежності, 2, 6-й поверх, к. 115.