Районна газета

_______________________________________

 

ПРАЦЮЮТЬ «ГАРЯЧІ ЛІНІЇ» ЩОДО ПРОТИДІЇ КОРОНАВІРУСУ

За визначеними номерами телефонів кожен мешканець району може отримати необхідну інформацію про симптоми COVID-19 та засоби профілактики

Перш за все, потрібно звертатися на «гарячу лінію» мешканцям району, які нещодавно повернулися з країн, де зафіксовані випадки COVID-19. Також тим, хто  має підозрілі симптоми, схожі з коронавірусом. Спеціалісти підкажуть, куди звернутися за допомогою, та нададуть вичерпні відповіді на питання

ЗВІЛЬНЕННЯ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ: ЯК ПРАЦІВНИКАМ ЗАХИСТИТИ СВОЇ ПРАВА

Загальнонаціональний карантин та пов’язані з ним обмежувальні заходи – це справжній виклик як для роботодавців, так і для працівників. То ж як захистити свої трудові права у цей нелегкий для всіх час? Про це інформують юристи системи безоплатної правової допомоги.

Чи має право роботодавець звільнити працівника, посилаючись на карантин?

Перш за все, потрібно зазначити, що зміни у трудове законодавство, яке регулює звільнення працівників, у зв’язку з введенням карантину по всій території України, не вносились.

УСТАНОВИТИ САНІТАРНО-КАРАНТИННИЙ ПОСТ НА ТРАСІ КОНОТОП-БАТУРИН (НА МЕЖІ З ЧЕРНІГІВСЬКОЮ ОБЛАСТЮ)

Таке рішення було прийнято на засіданні оперативного штабу із запобігання поширенню коронавірусної інфекції при Конотопській райдержадміністрації на виконання відповідного розпорядження голови Сумської облдержадміністрації Романа ГРИЩЕНКА

Документом передбачено встановлення особливого режиму на в'їздах і виїздах на/з території Сумської області громадян і транспортних засобів, організація моніторингу стану здоров’я подорожуючих шляхом безконтактного вимірювання температури, а у разі погіршення епідемічної ситуації – обмеження переміщення на/з відповідних територій населених пунктів Сумської області.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОШИРЕННЯ COVID-19 НА СУМЩИНІ СТАНОМ НА 9 КВІТНЯ 2020 РОКУ

За добу на Сумщині не зафіксовано жодного нового підтвердженого випадку захворювання на коронавірусну інфекцію

За інформацією Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України, наразі у м. Суми – 4 випадки захворювання, м. Охтирка – 4, Конотоп – 3, Конотопський район – 24, Кролевецький район – 13, Тростянецький район – 2, м. Шостка – 6 випадків.

СУМЩИНА ОТРИМАЛА 73 УПАКОВКИ ПРЕПАРАТУ, ЩО ЗАТВЕРДЖЕНИЙ ЄДИНИМ ДЕРЖАВНИМ ПРОТОКОЛОМ У ЯКОСТІ ЗАСОБУ ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ХВОРИХ НА КОРОНАВІРУСНУ ІНФЕКЦІЮ

73 упаковки препарату (4380 таблетки), що надійшли на Сумщину з Міністерства охорони здоров’я України, розраховані на лікування майже 365 осіб.

За словами голови групи експертів з питань інфекційних хвороб управління охорони здоров’я облдержадміністрації Ірини ТРОЦЬКОЇ, препарат «Плаквеніл» вже показав свою ефективність при застосуванні його у багатьох країнах під час лікування пацієнтів з COVID-19.