Районна газета

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ КОНОТОПСЬКОГО РАЙОНУ: ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ПЕРЕХОДУ ДО ЦИФРОВОГО ТЕЛЕБАЧЕННЯ

 

Відповідно до міжнародних зобов’язань в Україні триває процес переходу ефірного телевізійного мовлення від аналогового стандарту розповсюдження програм до цифрового DVB-T2

31 липня 2018 року припинено аналогове телевізійне мовлення у місті Києві та Кіровоградській області. У решті областей перехід до цифрового телебачення має відбутися  31 серпня 2018 року. Ці зміни не стосуються абонентів кабельного телебачення та власників супутникових антен.

НА ЧАСІ ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ КОНОТОПСЬКОГО РАЙОНУ В ГАЛУЗІ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

Дане питання очільники району обговорили вчора з головами сільських рад та керівниками Дубовязівської та Бочечківської ОТГ

Захід пройшов за участі начальника фінансового управління Конотопської районної державної адміністрації  Надії КРИВЧЕНКО  та головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Конотопської районної ради  Анатолія МАНЯКА .

ПРЕМ’ЄР-МІНІСТР ЗАКЛИКАВ ЦВК ЗНАЙТИ МОЖЛИВІСТЬ ПРИЗНАЧИТИ ВИБОРИ В ОБ’ЄДНАНИХ ГРОМАДАХ

 

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман закликав Центральну виборчу комісію переглянути своє рішення і знайти можливість призначити вибори в об’єднаних громадах.

«Днями ЦВК прийняла рішення, яке унеможливило проведення в жовтні виборів у новоутворених об'єднаних громадах. Це рішення створює ризик гальмування децентралізації, яка сьогодні є однією з найбільш успішних і затребуваних реформ», - написав Володимир Гройсман на своїй сторінці у Facebook.

ЗУСТРІНЬТЕ ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ З КРАЩИМИ УКРАЇНСЬКИМИ ЗІРКАМИ

Напередодні Дня Незалежності України співачка РУСЛАНА в Батурині Чернігівської області представить свій новий благодійний проект - фестиваль "Батурин. Ренесанс Незалежності"

Захід пройде на площі перед палацом Гетьмана  Кирила РОЗУМОВСЬКОГО До проекту Руслана долучила: гурти «Тартак» та «Kozak System», Тоню Матвієнко, українських віртуозів Василя Попадюка та Олеся Журавчака, Катю Chilly, шоу-балет "Життя".

МОН ПРОПОНУЄ ДЛЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТ НОВОЇ РЕДАКЦІЇ УКРАЇНСЬКОГО ПРАВОПИСУ

Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення проект нової редакції Українського правопису

Українська національна комісія з питань правопису, склад якої затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 р. № 416, пропонує до уваги громадськості проект нової редакції Українського правопису, розроблений на фундаменті української правописної традиції з урахуванням новітніх мовних явищ, що набувають поширення в різних сферах суспільного, наукового та культурного життя.

СУМЩИНА КІЛЬКА МІСЯЦІВ ПОСПІЛЬ ЗАЙМАЄ ВОСЬМЕ МІСЦЕ У РЕЙТИНГУ МІНРЕГІОНУ ЩОДО ФОРМУВАННЯ ОТГ

У липні Сумщина знову є восьмою у загальному рейтингу областей. Такими є результати нашої області у Моніторингу процесів децентралізації влади та реформування місцевого самоврядування станом на 10 серпня

Також згідно із рейтингом наша область є третьою – за відсотком площі області, охопленої перспективним планом, дев’ятою – відсотком населення ОТГ до загальної кількості населення, одинадцятою за покриттям ОТГ площі області тощо.