Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

_____________________________________________________

 

 

 

 

 
 
 

СКАЖИ ЧЕСНО, ТИ ЯК?

Прості та дієві техніки подолання стресу від українських зірок у межах програми психосоціальної підтримки з ініціативи дружини Президента України Олени ЗЕЛЕНСЬКОЇ

Як турбуватися про себе та тих, хто поруч, цього разу розповідає телеведуча Ольга БУТКО.

УКРАЇНА НІКОЛИ НЕ БУДЕ МІСЦЕМ РОЗРУХИ – ЗВЕРНЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА ВОЛОДИМИРА ЗЕЛЕНСЬКОГО

Україна ніколи не буде місцем для розрухи. Україна ніколи не прийме порядків від цих «товаришів» із Москви

Зробимо все, щоб відновити кожен зруйнований окупантами обʼєкт, кожен будинок, кожне підприємство.

«АРМІЯ ВІДНОВЛЕННЯ»: ПОНАД 2000 БЕЗРОБІТНИХ ЗАЛУЧЕНО ДО СУСПІЛЬНО КОРИСНИХ РОБІТ

Понад 2000 безробітних осіб залучено до виконання суспільно корисних робіт у шести областях в рамках проекту “Армія відновлення”. Про це повідомила заступник Міністра економіки України Тетяна БЕРЕЖНА

«Регіональна влада активно організовує на місцях суспільно корисні роботи, спрямовані на відновлення країни, і залучає до них все більше безробітних. На сьогодні такі роботи проводяться в Сумській, Чернігівській, Київській, Донецькій, Полтавській та Рівненській областях. З грудня вони також будуть організовані у Волинській та Запорізькій областях. У суспільно корисних роботах задіяні вже понад 2000 людей, що втратили роботу. Вони перейшли в статус зайнятих осіб і отримують оплату за виконання таких робіт щонайменше 6700 грн. Наразі держава виплатила їм вже 8,5 млн грн.», – розповіла Тетяна Бережна.

ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ: ВНЕСЕНІ ЗМІНИ ДО МАПИ НА САЙТІ HTTPS://NEZLAMNIST.GOV.UA/

Відтепер на онлайн-мапі відображатимуться три основні категорії ПН

1. Пункти Незламності – це місця організовані обласною владою та ДСНС, які мають генератор (підзарядка гаджетів), тепло, інтернет, чай/каву, аптечку.

2. Пункти Незламності відповідального бізнесу – тут є можливість безкоштовно підзарядити гаджети.

3. Магазини, аптеки, АЗК та відділення банків, які будуть працювати у разі відключення електроенергії (не надають послуги з підзарядки гаджетів).

БЕРЕЖИ СЕБЕ, БО ТВОЇ ОЧІ МАЮТЬ ПОБАЧИТИ ЩЕ ТАК БАГАТО КРАСИ

У межах співпраці Міністерства охорони здоров’я України та громадської організації «INSCIENCE» за фінансової підтримки Світового банку та Швейцарської конфедерації реалізується комунікаційна кампанія «Бережи себе»

Її мета – викликати в українців бажання берегти себе та піклуватись про свій організм завжди, а особливо в час війни, пропагувати цінність здоров’я серед широкої аудиторії.