Районна газета

ПРОФЕСІЇ МАЙБУТНЬОГО – ЯКІ ВОНИ?

Таку назву мав профорієнтаційний урок, з яким фахівець з профорієнтації Конотопського міськрайцентру зайнятості О.ВЕЧІРКА побувала у старшокласників Бочечківського та Козацького НВК "ЗОШ I-III ступенів – ДНЗ"

У ході уроку учні ознайомились з сучасними тенденціями на світовому і національному ринках праці, професійними назвами робіт майбутнього. За допомогою методики "Диференційно-діагностичний опитувальник" Є.КЛІМОВА учні визначили тип професійної діяльності, який їм підходить.

ДУБОВ’ЯЗІВСЬКІЙ АЗП-СМ ВРУЧИЛИ НОВИЙ АВТОМОБІЛЬ ЕКСТРЕНОЇ (ШВИДКОЇ) ДОПОМОГИ

«Використання даного автомобіля дасть можливість ще більше забезпечити доступність екстреної медичної допомоги до мешканців Дубов’язівської територіальної громади», - таке переконання висловили керівники району Микола ГОРБЕНКО та Анатолій БОЯРЧУК під час його вручення працівникам Дубов’язівської АЗП-СМ

Як повідомив головний лікар центру ПМСД Конотопського району Анатолій МАНЯК, куплено  новий спеціалізований санітарний автомобіль за кошти районного бюджету (близько 420 тис.грн.).

ЖАХЛИВА СТАТИСТИКА ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

Так називалась інформіна в районній бібліотеці, що тривала у рамках Європейського Дня боротьби з торгівлею людьми

Користувачі закладу познайомились з фактами про найтяжчий злочин проти особи – торгівлю людьми, а також отримали шорт – аркуші „Захисти себе від насильства”.

МАЙСТРИНЯ З ГАМАЛІЇВКИ ВАЛЕНТИНА ІВАШКО – НАЙКРАЩА У НОМІНАЦІЇ «ХУДОЖНЯ ТВОРЧІСТЬ»(ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО)

Талановиту художницю було нагороджено дипломом та цінним подарунком

Проходив регіональний етап Всеукраїнського фестивалю творчості осіб з обмеженими фізичними можливостями «Барви життя», в якому взяли участь талановиті представники з міст та районів Сумщини, у Сумському обласному театрі для дітей та юнацтва.

ПРИ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОМУ НВК ВІДКРИЛАСЯ СУЧАСНА ТРЕНАЖЕРНА ЗАЛА

Відтепер у дітей вимушених переселенців та їхніх батьків, інших вразливих категорій населення з’явилася гарна можливість ще більше займатися спортом, що сприятиме фізичному загартуванню та спілкуванню між ними

Як повідомила завідувач сектору молоді та спорту райдержадміністрації Тетяна РЯБКО, Проект отримав фінансування від Агенства ООН у справах біженців у рамках грантової програми підтримки ініціатив переселенців, що впроваджується громадською організацією «Крим SOS».

КОНОТОПСЬКА РАЙОННА БІБЛІОТЕКА - СЕРЕД ПЕРЕМОЖЦІВ ОБЛАСНОГО ПРОЕКТУ

Конотопська районна бібліотека стала переможцем обласного проекту у номінації «Українська література,  для вікової категорії: дошкільники та учні    1-4 класів

обласний проект на кращу електронну презентацію «Дитячі книги – ювіляри року» проводився з ініціативи управління культури і туризму Сумської обласної державної адміністрації та Сумської обласної бібліотеки для дітей.