Районна газета

ФУТБОЛЬНІ КОМАНДИ КОНОТОПСЬКОГО РАЙОНУ 11 ТА 18 ЛИСТОПАДА ГОТУЮТЬСЯ ПРОДЕМОНСТРУВАТИ ГАРНУ ГРУ

Представники футбольних команд у ході наради в райдержадміністрації  вирішували нагальні питання

Головним завданням зустрічі стало приведення до спільного знаменника питання кількісної  участі команд в турнірах на Кубок Героїв АТО та Кубок Патріотів, формат проведення змагань та заявки команд.

«Ми бачимо, як важко нашим бійцям  в зоні АТО. Ці люди - герої, які захищають нас та наші сім'ї, показують приклад усій Україні. Тому за підтримки районної державної адміністрації та громадської організації «Конотопська місцева організація  ВФСТ «Колос» третій рік поспіль у нашому районі проводиться Кубок Героїв АТО, а цього року вирішено провести ще й Кубок Патріотів», - вітаючи спортсменів, підкреслив голова райдержадміністрації Микола ГОРБЕНКО.

Присутні підбили підсумки Чемпіонату району з футболу. Пройшло жеребкування команд в турнірах району з футболу на Кубок Героїв АТО та Кубок Патріотів. Вирішено, що турніри пройдуть 11 та 18 листопада 2018 року, в них візьмуть участь десять команд району.

«Кубок Героїв АТО та Кубок Патріотів - це турнір, суть якого в дусі, історії та традиціях, які ми з вами створюємо», - переконаний голова громадської організації «Конотопська місцева організація ВФСТ «Колос» Микола ТЕЛІПКО та підкреслив, що «кожен турнір у нас розпочинається хвилиною мовчання перед кожним матчем, як пам'ять, про кожного загиблого героя в зоні АТО".

Побажала всім командам-учасникам турніру показати гарну командну гру завідувач сектору молоді та спорту райдержадміністрації Тетяна РЯБКО.