Районна газета

АГРАРНИЙ СЕКТОР КОНОТОПСЬКОГО РАЙОНУ: ДЕРЖАВНІ ПРОГРАМИ В ДІЇ

З метою стимулювання збільшення виробництва м’яса великої рогатої худоби господарствами населення прийнята Постанова Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 року №107

Відповідно до даного документу дотація надається на безповоротній основі фізичним особам за утримання ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку молодняка великої рогатої худоби до тринадцятимісячного віку, який народився у господарствах фізичних осіб.

Дотація за молодняк надається за кожні чотири місяці його утримання наростаючим підсумком з  урахуванням віку молодняка. Органи місцевого самоврядування Конотопського району на підставі журналу обліку до 5 травня, до 5 вересня і до 5 грудня поточного року складають відомість фізичних осіб, які мають право на отримання дотації за молодняк, за формою, встановленою Мінагрополітики, і подають її до Департаменту агропромислового розвитку Сумської облдержадміністрації. Там інформація узагальнюється протягом п’яти робочих днів та подається до  Мінагрополітики.  

Наразі,  4 грудня 2018 року, селищною та сільськими радами Конотопського району подані відомості фізичних осіб на отримання дотації за утримання ВРХ до Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації.  Для отримання державної допомоги документи подали 202 особи, які проживають в районі та утримують в загальному 340 голів молодняка ВРХ. Запланований розмір дотації становить 258,5 тис. грн.