Районна газета

ВЛАДА НА МІСЦЯХ МАЄ ЧІТКО УСВІДОМЛЮВАТИ, ЩО ЗА БЕЗПЕКУ НАСЕЛЕННЯ В ОСОБЛИВИЙ ПЕРІОД ВІДПОВІДАЄ САМЕ ВОНА, – ІВАН БОРШОШ

Терміново виділити кошти, зробити ремонт захисних споруд, де це необхідно, та проінформувати місцеве населення про їх наявність такі завдання мають виконати керівники місцевих органів влади задля забезпечення спокою громадян на їх територіях

Про важливість усвідомлювати керівниками місцевих органів влади  весь рівень відповідальності за безпеку території і громадян, що там проживають, переведення територіальної підсистеми та її ланок у режим функціонування в умовах воєнного стану йшлося під час відеоселекторної наради з керівниками міст і районів Сумщини.

Заступник голови облдержадміністрації Іван БОРШОШ поставив керівникам районів чіткі завдання щодо кількості захисних споруд цивільного захисту на місцях та готовності їх використання за призначенням.

За словами директора Департаменту цивільного захисту населення облдержадміністрації Олександра МИЛАША, всі захисні споруди цивільного захисту на території області мають бути готові у будь-який момент до прийняття населення.

«Мають бути забезпечені запаси питної води, мінімальні запаси продуктів харчування, предмети першої необхідності», – наголосив посадовець.

«Влада на місцях має чітко усвідомлювати, що за безпеку населення відповідає саме вона», – на цьому наголосив заступник голови облдержадміністрації Іван Боршош.