Районна газета

ПРОФІЛАКТИЧНИЙ РЕЙД «КАНІКУЛИ»: У ЦЕНТРІ ОСОБЛИВОЇ УВАГИ ФАХІВЦІВ - ПІДТРИМКА РОДИН У СКЛАДНИХ ЖИТТЄВИХ ОБСТАВИНАХ

Профілактичний рейд «Канікули» пройшов на території Карабутівської, Юрівської та Пекарівської сільських рад

Під час виїзду працівники Конотопського РЦСССДМ, служби у справах дітей райдержадміністрації на чолі з заступником голови РДА Тетяною ШЕРУДИЛО перевірили умови проживання родин, які перебувають в складних життєвих обставинах, також 1 сім’ю перевірили на цільове використання коштів при народженні дитини.

Зокрема, відвідано 4 сім’ї, що опинились у складних життєвих обставинах, 1 сім’ї’ю у с.Пекарі виявлено як таку, що опинилась у складних життєвих обставинах та поставлено на облік  Центру.

Під час перевірки обстежувався житлово-побутовий та санітарно-гігієнічний стан помешкання, забезпеченість дітей одягом та взуттям, продуктами харчування. З батьками малолітніх дітей фахівці провели індивідуально-профілактичні бесіди щодо відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків по вихованню, утриманню та розвитку дітей. Батьків було попереджено про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків щодо своїх неповнолітніх дітей.

За словами Тетяни ШЕРУДИЛО беззаперечним є той факт, що регулярна профілактична робота – це запорука захисту прав та інтересів дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, навчалися, займались улюбленою справою, а в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

За результатом рейдового заходу складено акти обстеження житлово-побутових умов проживання  сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах.

«У напрямку роботи з такими родинами одним з найголовніших чинників є раннє виявлення сімей, які потребують сторонньої допомоги, з метою профілактики сімейного неблагополуччя, своєчасного виявлення проблем та надання відповідної якісної допомоги. Адже всебічний розвиток дітей тісно пов’язаний з умовами, в яких вони зростають» - зазначила директор Центру Ірина КУЧУК.