Районна газета

У ЦЕНТРІ ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ МОЛОДІ МАЙБУТНІ ЗАХИСНИКИ УКРАЇНИ ЗДОБУВАЮТЬ ЗНАННЯ І НАВИЧКИ

У період зимових канікул до центру військово - патріотичного виховання молоді, що відкрився  у жовтні минулого року на базіДПТНЗ «Конотопський професійний аграрний ліцей», завітали старшокласники загальноосвітніх шкіл Конотопського району

Учні змогли закріпити здобуті знання з предмету «Захист Вітчизни», а також підвищити ефективність своєї підготовки до військової служби у Збройних силах України та інших військових формуваннях.

Як провідомила завідувач сектору молоді та спорту Тетяна РЯБКО, на сьогоднішній день Центр, відповідно до графіку, відвідали учні Соснівського, Юрівського, Шевченківського, В’язівського НВК та Попівського НВК І-ІІ ст. Діти з цікавістю прослухали лекцію про екіпіровку солдата та його зброю, що провів вчитель Захисту Вітчизни аграрного ліцею Руслан ТИМЧЕНКО, збирали  і розбирали автомат Калашникова. Потім учні спробували свою вправність у стрільбі з пневматичної гвинтівки, після чого відвідали музей Другої світової війни «Пам’ять», що розташований на базі аграрного ліцею.