Районна газета

ВПРОВАДЖЕННЯ НОВИХ ОСВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА МЕТОДИК В НАВЧАЛЬНО - ВИХОВНИЙ ПРОЦЕС ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

Основні аспекти даного питання обговорювалися під час методичного об’єднання вихователів  закладів дошкільної освіти району, Бочечківської та Дубов’язівської ОТГ

Так, вихователь Вирівського НВК «ЗОШ І-ІІ ст. -ДНЗ Ліна ЛЯЩЕНКО ознайомила присутніх з використанням схем-моделей у лексично-граматичній роботі К.Крутій та коректурними таблицями за методикою Н.Гавриш.

Всім відомо, що педагог - це професія, яка потребує творчого пошуку і самовдосконалення. Ось і наші педагоги підвищували свій професійний рівень під час проведення майстер-класу з образотворчого мистецтва «Зимовий пейзаж», який  провела творчий  педагог, керівник гуртка ЦПР  Аліна МОРОЗИНСЬКА.

Начальник відділу освіти Микола ВЕРБНЯК, наголосив що одним із засобів формування духовного світу дошкільнят є мистецтво. Дуже важливо навчити дитину бачити красу навколишніх предметів, явищ і показати, як по-різному  їх відображають у своїй творчості художники. Вплив мистецтва на розвиток і формування особистості людини дуже великий. Без виховання естетично грамотних людей, виховання з дитячих років поваги до духовних цінностей, уміння розуміти і цінувати мистецтво, неможливе становлення гармонійно розвиненої і творчо активної особистості.

Завершився майстер-клас на високій ноті: вихователі з гордістю демонстрували свої шедеври художньої творчості та щиро дякували за нові знання і досвід, які неодмінно будуть застосовувати у своїй професійній діяльності.