Районна газета

ЗАСІЯНА ЗЕРНОМ ОСЕЛЯ ТА ПОВНА ХАТА ГОСТЕЙ – САМЕ ТАК ЗА ДАВНЬОЮ ТРАДИЦІЄЮ ЗУСТРІЧАЮТЬ УКРАЇНЦІ 14 СІЧНЯ

У ці святкові дні гучно лунають українські колядки, щедрівки  та  віншування у всіх куточках не лише нашого краю, а й усієї України

Не став виключенням і сьогоднішній день, адже 14 січня в Україні потрійне свято. Сьогодні українці, дотримуючись давньої традиції, засівають оселі один одного житом-пшеницею та бажають здоров’я і благополуччя на увесь прийдешній рік. Перед  засівальниками відкриваються двері осель, підприємств, установ. З добрим словом засівальники завітали й до Конотопської райдержадміністрацїя, чим внесли яскраві святкові барви у робочу атмосферу.

Віншували керівництва району та працівників структурних підрозділів РДА, районної ради учасники хорового колективу «Рідна пісня». «Рідну пісню» знають і шанують в районі, за роки роботи хор став лауреатом міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних фестивалів, отримав звання народного, а також йому присвоєно звання кращий хоровий колектив.

Вітання у їх виконанні викликали усмішки, гарний настрій та позитивні емоції.

Керівники району щиро подякували гостям за вітання та побажали творчої наснаги, успіхів та  оплесків. Нехай ці свята – вісники оновлення, мрій і сподівань – принесуть усій конотопській родині добро, мир і достаток. Хай міцніє здоров’я, зміцнюється матеріальне благополуччя, радує особисте життя!