Районна газета

ДЛЯ РЕАЛІЗАЦІЇ ТА ВПРОВАДЖЕННЯ НОВІТНЬОЇ РЕФОРМИ В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ РАЙОНУ ВИКОНАНО НАДЗВИЧАЙНО ВЕЛИКУ І КРОПІТКУ РОБОТУ

Про масштаби відповідної роботи та перспективи на майбутнє говорили заступник голови райдержадміністрації Тетяна ШЕРУДИЛО та учасники методичного об’єднання вчителів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти Конотопського району, Дубов’язівської та Бочечківської ОТГ

«Сьогодні вчитель - це той, хто запалює інших, той, хто завжди вчиться, той, хто дає не лише знання, а вчить розуміти світ і мати власну думку. І в нього важлива місія-підготувати дітей і молодь до майбутнього», - звернулася Тетяна ШЕРУДИЛО. Спілкуючись з учителями  перших класів, посадовець поцікавилася стосовно доцільності та результативності постійного використання ігрових методик  та електронних ігрових  ресурсів.

Дійсно, для реалізації та впровадження новітньої реформи в закладах освіти району виконано надзвичайно велику і кропітку роботу.

Для 17 перших класів створено зовсім нове освітнє середовище, складовими якого є креативний дизайн, комфорт, сучасні умови для навчання, розвитку та спілкування.

Комфортно навчатися нашим першокласникам, адже класні кімнати для них облаштовано одномісними партами, меблями для вчителя, комп’ютерним обладнанням та дидактичним матеріалом.

Методист районного методичного кабінету Людмила ШЕІНА у своєму виступі проаналізувала роботу методичного об’єднання вчителів  початкової ланки за минулий рік та ознайомила з новими завданнями на 2019 рік.

У ході засідання було обговорено стан реалізації Державного стандарту початкової освіти в закладах загальної середньої освіти району. Поглиблено знання і вміння учасників заходу з використання нових підходів до викладання предметів, ознайомлено з практикою реалізації Концепції «Нова українська школа».

Учасники ділилися цікавим досвідом роботи зі створення сучасного освітнього середовища для учнів 1-х класів, використанням конструктора ЛЕГО, електронних ігрових ресурсів, сучасних педагогічних технологій.