Районна газета

ЗИМА ДАРУЄ НОВІ ВРАЖЕННЯ І ПЕРЕМОГИ ДЛЯ ЮНИХ ЛИЖНИХ БІГУНІВ

Сьогодні  в ДПТНЗ «Конотопський професійний аграрний ліцей» юнацтво Конотопського району змагалося у зимовому виді спорту – лижних перегонах

Підкорювали лижі команди закладів освіти району та ОТГ: Юрівський, Шевченківський, Духанівський, Бочечківський, Козацький НВК та  Попівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»

Учні змагалися на швидкість, а організатори фіксували точний час подолання дистанції. Усі переможці були нагороджені медалями і грамотами відділу освіти та районної дитячо-юнацької спортивної школи.

Як зазначила Тетяна ШЕРУДИЛО, лижні перегони є одним із наймасовіших зимових видів спорту у нашій державі.  Районна влада вже не перший рік опікується розвитком та популяризацією цього виду спорту серед молоді Конотопського району. Сьогодні, по завершенню змагань посадовці   передали комплекти лижного спорядження закладам освіти.

Розвивати, підтримувати і заохочувати дітей – святий обов'язок сім'ї, школи, влади і громадськості. Тільки тоді у нас буде гідна зміна – сильна і красива! Саме це добре розуміє директор СФГ «Надія» Микола СИНЯВСЬКИЙ, який вже не вперше допомагає В'язівському НВК.

На днях господарник зробив своєрідний подарунок – вісім комплектів лиж, які стали гарним доповненням до матеріальної бази навчального закладу, а нове спортивне спорядження учні В’язнівської школи зможуть випробувати на швидкість на чергових лижних перегонах. Сподіваємось, що цю гарну традицію візьмуть на озброєння і інші керівники підприємств району.

 

За підсумками змагань у особистій першості нагороди здобули:

(серед дівчат (1 км):

І місце – Павлюк Вікторія (Попівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»);

ІІ місце – Сахно Тетяна (Бочечківський НВК);

ІІІ місце – Кузьма Альбіна (Юрівський НВК);

   

(серед юнаків молодша група (1 км):

І місце – Зарубін Руслан (Попівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»);

ІІ місце – Галкін Денис (Козацький  НВК);

ІІІ місце – Сова Олексій (Юрівський НВК);

   

(серед юнаків старша група (1,5 км):

І місце – Спаський Ярослав (Юрівський НВК);

ІІ місце – Лузан Владислав  (Шевченківський НВК);

ІІІ місце – Здоровцов Євген (Духанівський НВК).