Районна газета

НАПЕРЕДОДНІ РІЧНИЦІ ВИВЕДЕННЯ ВІЙСЬК ІЗ АФГАНІСТАНУ ВЕТЕРАНИ ВІЙНИ ПРОВЕЛИ КОНФЕРЕНЦІЮ

15 лютого воїни-інтернаціоналісти будуть відзначати 30-у річницю з дня виведення військ із Демократичної республіки Афганістан. Напередодні цієї ювілейної дати, 19 січня воїни-афганці провели зустріч у великому залі РДА

Як зазначив голова громадської організації «Конотопська спілка ветеранів Афганістану «Саланг» Микола ВЕЛИЧКО, із 270 членів організації прибули на зустріч близько 70-ти. Головними питаннями, що стоять на порядку денному – це належне проведення заходів з нагоди Дня виведення військ із Афганістану, надання медичних послуг, соціальний захист воїнів інтернаціоналістів. Зокрема, за його словами, замовлено 270 ювілейних медалей, що будуть вручені кожному учаснику спілки ветеранів Афганістану «Саланг».

Заступник голови Конотопської райдержадміністрації Тетяна ШЕРУДИЛО, звертаючись до присутніх у залі, зазначила, що районна влада тісно співпрацює зі спілкою ветеранів Афганістану «Саланг», адже на території району проживають 64 воїни-інтернаціоналісти. Наразі керівництво району активно сприяє та допомагає громадській організації у підготовці заходів, що пройдуть 15 лютого в сквері «афганців» близько 10-ї години, а потім продовжаться в МБК «Зоряний».

Заступник голови громадської організації «Конотопська спілка ветеранів Афганістану «Саланг» Олексій ТЕЛЯТНИК звітував про проведення капітального ремонту скверу воїнів-афганців та побудову меморіальної алеї на міському кладовищі.

Про забезпечення соціального захисту воїнів-інтернаціоналістів, зокрема, що стосується пільгового проїзду учасників бойових дій, розповіла начальник управління соціального захисту населення РДА Ірина ЗАЇКА.

Запрошені на зустріч фахівці медичної галузі району та міста  поінформували присутніх про надання медичної допомоги воїнам афганцям, забезпечення учасників бойових дій ліками за пільговими рецептами та закликали активніше використовувати можливості надання послуг стаціонарного та  санітарно-курортного лікування.