Районна газета

ДОПОМОГТИ ЛЮДИНІ РЕАЛІЗУВАТИСЬ У ЖИТТІ

1 лютого Конотопська міськрайонна служба зайнятості відзначила 100-річний ювілей

У засіданні "круглого столу", що цього дня проводився у рамках «Дня відкритих дверей» у службі зайнятості, взяли участь представники районної, міської влади, роботодавці, які обговорили питання поглиблення співпраці Конотопського міськрайцентру зайнятості з соціальними партнерами з метою забезпечення продуктивної зайнятості, ознайомились із здобутками і перспективами.

Директор Конотопського міськрайцентру зайнятості Генадій ТОЛКАЧОВ зазначив, що і сьогодні, через сто років, основні принципи і засади роботи служби зайнятості залишаються незмінними, а методи роботи вдосконалюються, використовуються ІТ-технології. Так, протягом 2018 року розпочав роботу новий сайт державної служби зайнятості "Єдине соціальне середовище зайнятості", за яким безробітний може дистанційно записатись на прийом, дистанційно обрати вакансію, а роботодавець - ознайомитись з резюме претендента, дистанційно здати звіти. Впроваджено електронний кабінет шукача роботи, що дає змогу отримувати багато послуг дистанційно, електронний кабінет роботодавця, сектор рекрутингу. З 1 січня в міськрайцентрі впроваджено інститут кар'єрного радника.

Під час  "круглого столу" заступник голови райдержадміністрації Тетяна ШЕРУДИЛО відзначила тісну співпрацю районної влади та центру зайнятості у вирішенні питань працевлаштування сільського населення, зокрема і учасників АТО (ООС).

Посадовець вручила очільнику Конотопської міськрайонної служби зайнятості подяку за співробітництво у сфері реалізації державної політики зайнятості та з нагоди сторічного ювілею.

Голови ОТГ Конотопського району: Дубовязівський селищний голова Тамара МАРУСИЧЕНКО та Бочечківський сільській голова Світлана ГРАЧЕНКО, разом з В'язівським сільським головою Людмилою СІРЕНКО поділились практичним досвідом співпраці з центром зайнятості – залученням безробітних до участі в громадських роботах на території Дубов'язівської і Бочечківської ОТГ та В'язівської сільської ради.

Отже, сьогодні Конотопська міськрайонна служба зайнятості намагається рухатись у ногу з часом і відповідати вимогам сьогодення,  та як і сто років тому, допомагає людям знайти роботу до душі.

відео можна переглянути за посиланням  https://www.youtube.com/watch?v=6UWbpZ-qT6g&feature=youtu.be&fbclid=IwAR2avafwdcYGpacAp5iZd1Ma5QTJYRkNYuZHUWp5W6nfq7e6rmJDKM1YzIY