Районна газета

МИКОЛА ГОРБЕНКО: НАМ ВДАЛОСЯ ВИРІШИТИ НИЗКУ ВАЖЛИВИХ ПИТАНЬ, ЗАБЕЗПЕЧИТИ СТАБІЛЬНІСТЬ У РОБОТІ ГОСПОДАРСЬКОГО КОМПЛЕКСУ РАЙОНУ, ЗАКРІПИТИ ПОЗИТИВНІ ЗРУШЕННЯ

20 лютого 2019 року на сесії Конотопської районної ради відбулося представлення публічного звіту голови Конотопської райдержадміністрації про виконання у 2018 році Програми економічного і соціального розвитку, районного бюджету і делегованих районною радою повноважень

Аналізуючи підсумки роботи за рік, Микола ГОРБЕНКО зазначив, що основними пріоритетами в роботі райдержадміністрації залишається забезпечення стабільної роботи основних галузей виробничої та соціальної сфери, поліпшення соціального захисту мешканців району та залучення інвестицій.

Очільником району детально проаналізовано кожен напрямок роботи, дана оцінка проведеним заходам. Особливу увагу приділено реформам, що ініційовані державою та які впроваджені у різні сфери життєдіяльності Конотопського району: функціонуванню та тісній співпраці з Бочечківською та Дубов`язівською об’єднаними територіальними громадами, що були утворені у процесі виконання реформи децентралізації влади; матеріально-технічному забезпеченню нового формату навчання в початковій ланці– «Нова українська школа» та реформи первинної медичної ланки для  якісного надання медичної допомоги сільським жителям.

«Нам вдалося вирішити низку важливих питань, закріпити позитивні зрушення, досягнуті в попередні роки. Все це говорить, що ми на правильному шляху, але це не підстава для самозаспокоєння. На жаль, інноваційні та інвестиційні складові  зростання залишаються  ще незначними, тому нам є над чим працювати. Спільними зусиллями ми можемо досягти більшого і в економіці, і у вирішенні соціальних завдань», - підсумував голова Конотопськї райдержадміністрації та подякував органам місцевого самоврядування району та  депутатам всіх рівнів за співпрацю, розуміння і підтримку.

Презентація