Районна газета

КОНОТОПЩИНА ПРЕЗЕНТУЄ ТАЛАНТИ

У рамках районного освітньо-мистецького проекту «Я маю щастя жити на Сумщині», за ініціативи Центру позашкілля у Гружчанському НВК пройшов другий день огляду-конкурсу колективів художньої самодіяльності закладів загальної середньої освіти «Талановиті діти Конотопщини»

Його учасниками стали учні Гружчанського, В'язівського та Землянського НВК.

За підсумкакми було визначено переможців у різних жанрах:

1 «Хореографічний»:

- молодша вікова категорія: хореографічний колектив «Перлини нації» (Гружчанський НВК) - І місце; хореографічний колектив «Феєрія» (Землянський НВК) - ІІ місце; хореографічний колектив «Веселка» (В'язівський НВК) - ІІІ місце.

- старша вікова категорія: хореографічний колектив «Фламінго» (Гружчанський НВК) - І місце; хореографічний колектив «Візаві» (В'язівський НВК) - ІІ місце.

2 «Вокальний»:

- молодша вікова категорія: ансамбль «Козачата» (Землянський НВК) – І місце; ансамбль «Веселка» (В'язівський НВК) – ІІ місце; дует Солдатенко Даша та Гарбузова Єлизавета (Гружчанський НВК) - ІІ місце.

- старша вікова категорія: Лифар Андрій (Землянський НВК) - І місце; тріо «Візаві» (В'язівський НВК) – І місце.

3. «Художнє читання»:

- молодша вікова категорія: Ковальчук Анастасія (В'язівський НВК) – І місце; Гудименко Владислав (Землянський НВК) – ІІ місце;

- старша вікова категорія: Цементова Софія (В'язівський НВК) - І місце; Музиченко Христина (Гружчанський НВК) – ІІ місце; Жила Богдан (Землянський НВК) – ІІІ місце.

4. «Драматичний»:

- старша вікова категорія : театральний колектив «Плеяда» (В'язівський НВК) - І місце.

У районному Будинку культури с.Попівка також пройшов огляд-конкурс колективів художньої самодіяльності закладів загальної середньої освіти «Конотопщина має талант» у рамках районного освітньо-мистецького проекту «Я маю щастя жити на Сумщині».   

Серед учасників – учні Попівського НВК І–ІІІ ст., Попівського НВК І – ІІ ст., Вирівського НВК, Чорноплатівського НВК та Тулущанського НВК було визначено переможців у жанрах:

«Хореографічний»:

- молодша вікова категорія: хореографічний колектив «Джерельце» (Попівський НВК І – ІІІ ст.) - І місце; хореографічний колектив «Забіяки» (Чорноплатівський НВК) та  хореографічний колектив «Намистинки» (Вирівський НВК) - ІІ місце.

- старша вікова категорія: хореографічний колектив «Сучасні ритми» (Попівський НВК І – ІІ ст.) та хореографічний колектив «Джерельце» (Попівський НВК І – ІІІ ст.) - І місце; хореографічний колектив «Лілея» (Чорноплатівський НВК) - ІІ місце; хореографічний колектив «Точка опори» (Тулущанський НВК) – ІІІ місце. «Вокальний»:

- молодша вікова категорія: Карачун Костянтин (Чорноплатівський НВК)  та Саббатовський Володимир (Попівський НВК І – ІІІ ст.) – І місце; ансамбль «Колаж» (Попівський НВК І – ІІІ ст.) – І місце; дует Норець Владислава та Лученко Владислава (Попівський НВК І – ІІІ ст.) та дует «Ренесанс» (Тулущанський НВК) -  ІІІ місце.

- старша вікова категорія: Волкова Каріна (Попівський НВК І – ІІ ст) -  І місце; дует «Чисте джерело» (Чорноплатівський НВК) – ІІ місце; тріо «Мелоді» (Попівський НВК І – ІІІ ст) – І місце.

«Художнє читання»:

- молодша вікова категорія: Черевко Анастасія (Вирівський НВК) – І місце; Кириленко Анастасія (Тулущанський НВК) –  ІІ місце; Цирулік Анастасія (Чорноплатівський НВК) – ІІІ місце.

-  старша вікова категорія: Пронь Сергій (Попівський НВК І – ІІ ст.) та Шерепа Поліна (Попівський НВК І – ІІІ ст.) -  ІІ місце.

«Драматичний»:

- старша вікова категорія: театральний колектив «Мозаїка» (Попівський НВК І – ІІІ ст.) -  І місце.

«Інструментальний»:

- молодша вікова категорія: Прокопенко Марія (Вирівський НВК) – І місце.