Районна газета

ШЛЯХИ ПОКРАЩЕННЯ ЯКОСТІ ТА ЕФЕКТИВНОСТІ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ В КОНОТОПСЬКОМУ РАЙОНІ

Відповідь на це питання шукали представники суб’єктів надання адміністративних послуг - учасники «круглого столу», що пройшов в райдержадміністрації під головуванням керівника апарату Віктора ЗАБІЯКИ у рамках Тижня Відкритого Уряду

Відповідно до проведеного аналізу начальник відділу з організації надання адміністративних послуг Віта МАРТИНЕНКО відзначила високий рівень показників своєчасного виконання адміністративних послуг, що свідчить про відмінно налагоджений механізм взаємодії суб’єктів надання адміністративних послуг та ЦНАПу райдержадміністрації.

Говорячи про взаємодію суб’єктів надання адміністративних послуг з центром надання адміністративних послуг райдержадміністрації, окрему увагу посадовець приділила виконанню Розпорядження КМУ від 16.05.2014 № 523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг», яким затверджено перелік адміністративних послуг, які надаються виключно через центр надання адміністративних послуг.

Присутні розглянули можливість впровадження нових адміністративних послуг, які передбачені вищезазначеним розпорядженням, та проаналізували причини, що перешкоджають їх впровадженню. 

Учасники «круглого столу» висловили своє бачення вирішення проблемних питань та внесли пропозиції щодо покращення якості надання адміністративних послуг в Конотопському районі.

«Робота Центру надання адміністративних послуг спрямована на забезпечення якісного рівня обслуговування відвідувачів. Усі зацікавлені сторони повинні враховувати сучасні методи вдосконалення та реформування адміністративних послуг», - зауважив  керівник апарату райдержадміністрації Віктор ЗАБІЯКА, підбиваючи підсумки засідання та розмежовуючи наміри, реальні кроки та суспільне сприйняття дій влади в процесі створення доступності адміністративних послуг для всіх верств населення.