Районна газета

КОНОТОПЩИНА ЗУСТРІЛА СВОЇХ ГЕРОЇВ-ЗАХИСНИКІВ!

Воїни 58-ї окремої мотопіхотної бригади повернулися до пункту постійної дислокації після виконання бойових завдань за призначенням в районі Операцій об’єднаних сил

Прославлену в боях військову частину зустрічали Міністр оборони України Степан ПОЛТОРАК, командувач військ оперативного командування «Північ», представники органів державної влади, місцевого самоврядування, навчальних закладів та мешканці Конотопщини.

«По історії створення 58-ї окремої мотопіхотної бригади можна вивчати та розповідати нову історію ЗС України. Сьогодні маю честь сказати кожному із вас те, що за такий короткий термін 58-а бригада стала однією із кращих в Сухопутних військах Збройних Сил України. Це завдяки кожному із вас, завдяки керівництву бригади ви зробили неможливе. Наші закордонні партнери для створення бригади і набуття нею бойових спроможностей витрачають не менше, ніж 5 років. А ваша бригада вже через декілька місяців після створення прийняла перший бій. Я пишаюся тим, що українські Збройні Сили змінюються. Солдат стає не лише патріотичним, але також і ще більш підготовленим та мотивованим», — наголосив Степан ПОЛТОРАК.
Під час урочистостей Міністр оборони України оголосив про присвоєння достроково чергового військового звання «полковник» командиру бригади Михайлу ДРАПАТОМУ, а також нагородив кращих військовослужбовців та поспілкувався з особовим складом.

Сертифікати на штатно-посадове житло отримали 48 осіб: це військові і рядового, і сержантського, і офіцерського складу. Тепер вони зможуть проживати в одно-, двох- та трикімнатних квартирах разом із родинами. Документи вручив командир бригади полковник Михайло ДРАПАТИЙ.

Крім того, для контрактників 58-ї бригади відповідно до масштабної програми реформування ЗС України звели три казарми поліпшеного типу. Тут вже обживаються бійці. Усього зможе розселитися майже 400 осіб. У казармі, яку більше хочеться назвати сучасним гуртожитком, є все для повноцінного проживання, відпочинку, приготування їжі та інших побутових потреб: кухні з технікою, душові, пральні, сушарні тощо. На стадії завершення і нова їдальня.

Привітати особовий склад бригади з новосіллям також прибули командувач Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-полковник Сергій ПОПКО, його перший заступник генерал-лейтенант Вячеслав НАЗАРКІН, командувач військ оперативного командування «Північ» генерал-лейтенант Володимир Кравченко.

ВІДЕО