Районна газета

ОБГОВОРИЛИ ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ АСПЕКТИ ДІЯЛЬНОСТІ ФАХІВЦІВ ІЗ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ

Упродовж наради Конотопського РЦСССДМ з фахівцями із соціальної роботи присутні обговорили організаційно-правові аспекти діяльності фахівців із соціальної роботи у контексті проведення комплексних заходів на закріплених зонах обслуговування

Акцентувалася увага на значних обсягах роботи соціальних фахівців та її значенні для найбільш вразливих категорій населення, серед яких батьки і діти з кризових родин. Завдяки працівникам із соціальної роботи позитивно вирішуються складні ситуації та комплекси проблемних питань.

Зокрема, розглянули питання дотримання виконавської дисципліни працівниками центру, обговорили постанову КМУ від 13.03.2019 № 250 «Деякі питання надання соціальної підтримки багатодітним сім’ям». Ірина КУЧУК зосередила увагу присутніх на проведенні інструктажів з батьками стосовно дотримання дітьми правил техніки безпеки під час літніх канікул, підготовці проекту рішення на чергове засідання районної комісії з питань захисту прав дитини та проведенні виховних заходів на закріплених зонах обслуговування району.

«Не маємо сумнівів у тому, що ваша робота потрібна, адже попередження та недопущення випадків безвідповідального батьківства та соціального сирітства - вкрай важлива справа»,  – наголосила директор Конотопського РЦСССДМ Ірина КУЧУК.