Районна газета

ПОНАД 800 УЧАСНИКІВ ЄВРОКЛУБІВ СУМЩИНИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ТЕМАТИЧНОМУ ФЛЕШМОБІ ДО ДНЯ ЄВРОПИ

Цього дня сумчан та гостей обласного центру дивували цікавими інтерактивними, мистецькими та арт-майданчиками. Гості свята взяли участь у майстер-класах волонтерів Європейського корпусу солідарності та концертних програмах. Родзинкою Дня Європи став флешмоб «Еко-Сумки для Еко-Сум»

«Відзначаючи щороку день Європи на Сумщині, ми підтверджуємо свій європейський вибір, відданість європейським цінностям, справі демократичних перетворень та економічних реформ», – такими словами звернувся до учасників флешмобу керівник апарату облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ.

Також участь у заходах з відзначення дня Європи у на Сумщині взяв заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Володимир ТОПЧІЙ.

Довідково: В Україні День Європи святкують щорічно кожної третьої суботи травня, а в країнах Європейського Союзу – 9 травня. Прикметно, що Україна – єдина держава не член ЄС, у якій на державному рівні відзначається це свято.

Сьогодні Сумська область успішно розвиває відносини із державами-членами Європейського Союзу. Майже кожна друга країна-інвестор є країною ЄС.