Районна газета

УЧАСНИКИ АТО (ООС) ТА ЇХ РОДИНИ НЕ ЗАЛИШАЮТЬСЯ ПОЗА УВАГОЮ ОРГАНІВ ВЛАДИ

У райдержадміністрації відбулося чергове засідання координаційної ради з надання допомоги учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей у Конотопському районі

Про роботу з учасниками АТО (ООС) та їх сім’ями звітували представники Присеймівської  та В’язівської сільських рад. У кожній громаді прийняті відповідні Програми, що дозволяють вирішувати питання соціального та матеріального забезпечення учасників АТО (ООС) та їх сімей.  

За словами начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Ірини ЗАЇКИ, сьогодні на обліку в Управлінні  перебуває 233 учасника бойових дій, які брали участь в антитерористичній операції (операції об’єднаних сил), у тому числі 2 особи з інвалідністю внаслідок війни 3 групи та 4 особи, які мають статус члена сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни.

Відповідно до Порядку виплати щорічної разової грошової допомоги до 5 травня у 2019 році від 20.03.2019, проведено нарахування та виплату даної допомоги учасникам АТО (ООС).  Станом на 30.05.2019 грошову допомогу отримало 177 осіб на загальну суму – 230,7 тис.грн.

Посадовець зупинилась на питанні забезпечення твердим паливом учасників АТО (ООС) у 2019 році. З ДП «Конотопське лісове господарство» укладено договори на суму 198,5 тис. грн. для забезпечення дровами 49 чол. Заплановано постачання твердого палива  з цього місяця. Виплата компенсації за дрова готівкою вже проведена: 45 сімей, відповідно до поданих списків та заяв, отримали 144 тис. грн. із розрахунку  3200 гривень на рік на домогосподарство.

Під час засідання  приділено увагу й оздоровленню дітей  учасників АТО (ООС) у літній період.  Завідувач сектору молоді та спорту Тетяна РЯБКО відмітила, що у закладах середньої освіти району перебуває 27 дітей учасників АТО, з них 20  - перебуває зараз у пришкільних таборах, 4 дітей планується безкоштовно, за рахунок коштів районного бюджету, оздоровити у І зміну в дитячому таборі «Зірка».

За інформацією КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Конотопської районної ради  з початку року комплексно було оглянуто 149 учасників АТО, стаціонарно проліковано 17 осіб, амбулаторним лікуванням охоплено 43 особи. Даній категорії осіб забезпечено видачу пільгових рецептів на загальну суму 9,4 тис.грн.

Робота по наданню допомоги учасникам АТО (ООС) та їх сім’ям в Конотопському районі триває.