Районна газета

ВЯЗОВЕ: СЕЛО В КОНОТОПСЬКОМУ РАЙОНІ ПЕРЕТВОРИЛОСЬ НА МИСТЕЦЬКИЙ ЦЕНТР, ДЕ НАРОДЖУЮТЬСЯ ТВОРИ МАЙБУТНІХ ВІДОМИХ УКРАЇНСЬКИХ ХУДОЖНИКІВ

Культурне життя в Конотопському районі наситилося яскравими подіями і особливим змістом

За ініціативи Ради Музейного комплексу Миколи СТОРОЖЕНКА (с.В’язове), підтримки Конотопської райдержадміністрації  та у рамках співпраці з Академією мистецтв України з 3 червня  розпочався студентський пленер.

Під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України, доцента кафедри живопису та композиції НАОМА Олександра ЦУГОРКА  студенти Академії  мають можливість за допомогою пензля відтворити на папері всю красу природи Конотопщини та закарбувати  обличчя жителів В’язового, які залюбки позують юним художникам. Також, студенти проводять майстер-класи для вихованців пришкільного оздоровчого табору В'язівського НВК "Веселка".

Під час відкриття пленеру Олександр ЦУГОРКА подарував музею Золоту медаль АМУ, якою були нагороджені студенти, які виконали розпис музею.

«Сьогодні, один з куточків нашого району перетворився на школу майстерності для молодих митців. Сподіваємось, що це стане своєрідним трампліном у їх творчій кар’єрі. Саме тут, на батьківщини відомого майстра пензля Миколи СТОРОЖЕНКА, народяться шедеври майбутніх  іменитих  митців, а співпраця з Національною академією образотворчого мистецтва  буде продовжуватись і надалі», - зазначила заступник голови райдержадміністрації Тетяна ШЕРУДИЛО.

Пленер юних художників триватиме до 16 червня. Картини, народжені на Конотопщині, заплановано презентувати в Києві, але кожен учасник залишить одну свою роботу в Музеї М.СТОРОЖЕНКА. Згодом буде проведено аукціон-продаж цих картин, а виручені кошти використають на підтримку закладу.

ФОТО

ВІДЕО