Районна газета

ДОЛАТИ СІМ’ЯМ СКЛАДНІ ЖИТТЄВІ ОБСТАВИНИ ДОПОМАГАЮТЬ ФАХІВЦІ

Так, під час виїзду до Духанівської сільської ради обстежено 7 сімей, які перебувають на обліку в Конотопському РЦСССДМ, як такі, що опинились у складних життєвих обставинах та відвідано одну прийомну сім’ю

Фахівцем із соціальної роботи Конотопського РЦСССДМ спільно з практичним психологом Комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр» перевірено умови проживання, забезпечення дітей продуктами харчування та належним доглядом. Членам сімей, що перебувають в складних життєвих обставинах надані рекомендації щодо створення та підтримки належних умов для проживання дітей, догляду та виховання, дотримання санітарно-гігієнічних умов проживання в будинку, ведення домашнього господарства.

Практичний психолог КЗІРЦ ознайомила зазначену категорію сімей з послугами що  надаються  спеціалістами центру та виявили потребу дітей у послугах центру. Батькам рекомендовано відвідати КЗ «ІРЦ», так як виявили у цьому потребу дітей.

Також з батьками проведено бесіди щодо ведення здорового способу життя, поінформовано про наслідки безвідповідального батьківства. Поспілкувались з прийомними батьками.

«За результатами відвідування сімей оформлено відповідні документи, зроблені висновки щодо стану батьківського потенціалу та забезпечення комфортних та належних умов для виховання і всебічного розвитку дітей.» , - зазначила т.в.о директора Центру Катерина САХНЮК.