Районна газета

ТАТУСІВ ВІТАЛИ, НА БАЙДАРКАХ КАТАЛИ, І КОЖНІЙ РОДИНІ – ПО ЯСКРАВІЙ СВІТЛИНІ!

Напередодні Дня батька на водоймищі Кандибине, що в райцентрі, відбулось свято для сімей пільгових категорій Конотопського району – зокрема, для дбайливих татусів та їх дітей, організоване райдержадміністрацією, а модератором заходу став сектор молоді та спорту РДА

Програма видалася насиченою, серед заходів - туристичні квести з м’ячами, прогулянка на байдарках, танці й пісні, смачний куліш.

З вітальним словом до батьків на початку заходу виступила начальник служби у справах дітей Тетяна ТОЧИЛЕНКО, відмітивши велику і відповідальну роль батька у вихованні родинних цінностей.

Завідувач сектору молоді та спорту Тетяна РЯБКО висловила окрему подяку міським колегам за участь у підготовці свята – сектору фізичної культури та спорту відділу у справах молоді та спорту КМР, Конотопському міському центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», які забеспечили обладнання для туристичного містечка та надали дві байдарки; КЗ «Конотопська водолазно-рятувальна служба» за забезпечення безпеки на воді; ДПТНЗ «Конотопський професійний аграрний ліцей» за приготування смачного кулішу; КНП «Центр ПМСД Конотопської районної ради» за забеспечення медичної безпеки.

Як повідомила районній газеті «Сільські горизонти» т.в.о. директора Конотопського РЦСССДМ Катерина САХНЮК, цього дня для п’ятьох сімей пільгових категорій (батьки і діти з дитячих будинків сімейного типу, опікунська сім’я, багатодітні родини) за участі районного центру позашкільної роботи було підготовлено урочисте відкриття свята, розважальний ігровий майданчик з боді-артом, майстер-клас – «Родинне дерево успіху» і спортивні розваги.

А веселе й радісне музичне обрамлення, професійно створене фахівцями районного відділу культури, ні дорослих, ні дітей не залишило байдужими: усі радісно співали й танцювали, створюючи драйвову яскраву та дивовижно теплу атмосферу.

Цікаво й професійно організовані заходи вразили батьків і дітей своєю різноманітністю та креативністю та найсмачнішим кулішем!

Протягом свята «Сільські горизонти» фіксували на фото яскраві моменти і наприкінці  кожна родина отримала світлини – на добру згадку.