Районна газета

СЕРЦЕБИТТЯ ЖИТЕЛІВ КОНОТОПСЬКОГО РАЙОНУ – НА КОНТРОЛІ КАРДІОЛОГІВ ІНСТИТУТУ СЕРЦЯ МОЗ УКРАЇНИ

Вчора сільські жителі мали можливість безкоштовно обстежитись і проконсультуватись у фахівців ДУ «Інститут Серця МОЗ України»

Прийом дорослого населення проходив у приміщенні амбулаторії загальної практики-сімейної медицини села Грузьке та амбулаторії загальної практики-сімейної медицини села Бочечки. Столичні спеціалісти за один насичений робочий день оглянули 65 жителів району, яким у першу чергу потрібна була фахова консультація.

За результатами скринінг-моніторингу, кардіологами надані консультації та рекомендації щодо подальшого обстеження. Як зазначили в КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Конотопської районної ради, щоб пройти подібне обстеження у фахівці такого рівня, необхідно їхати до Києва. На жаль, не кожен може собі дозволити відвідати задля цієї мети київську клініку. Тому, виїзні прийоми, у яких беруть участь спеціалісти Інституту Серця - це можливість отримати вузькопрофільну консультаційно-діагностичну допомогу у себе вдома, адже відомо, що завчасна діагностика в рази збільшує шанси на  одужання.

Зазначимо, що вже не перший рік в Конотопський район приїжджають фахівці високого рівня з медичних установ міста Київ. Це стало можливим завдяки реалізації в області комплексної програми "Здоров'я жителів Сумщини", що була ініційована народним депутатом України Андрієм Деркачем.