Районна газета

ЗАПРОШУЄМО НА ПРЕЗЕНТАЦІЮ ІННОВАЦІЙНОГО АГРОПРОЕКТУ «ЕКОПАЙ»

Захід пройде 14.08.2019 року у великій залі Конотопської районної державної адміністрації

Запрошуються усі зацікавлені сторони до участі в ознайомленні з агропроектом «Екопай» - представники ОТГ та сільських рад, фермери, бізнесмени, жителі району та міста.

Основна мета агропроекту — дати поштовх розвитку сільських територій,  створення нових робочих місць, зростання зайнятості та доходів населення, виробництво та споживання еко – продукції, здійснення інвестицій.

У рамках заходу кожен зможе для себе отримати цікаву інформацію, зокрема  щодо: розвитку «зеленого» туризму та проведення тематичних свят,  інноваційного формату ведення агробізнесу, можливостей отримання доходів за рахунок зайнятості в агросфері, здорового харчування, а також  продегустувати живий коктейль.

ПРОГРАМА ПРЕЗЕНТАЦІЇ: (скачать pdf)

Захід: Презентація інноваційного агропроекту «ЕКОПАЙ»

Дата: 14.08.2019

Час: з 10.00 до 13.30

Місце проведення: вул. Соборна, 23, м. Конотоп, приміщення Конотопської районної державної адміністрації (ІІ поверх, велика зала)

Реєстрація: 09.30 – 10.00

Участь у заході є безкоштовною.

За додатковою інформацією звертайтесь  за тел. (05447)2-30-57 сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату Конотопської райдержадміністрації.

Для попередньої реєстрації для участі в презентації надсилайте свої контактні дані до 16.00 год. 13.08.2019 р. на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.