Районна газета

З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА ТА ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Дорогі жителі Конотопщини!

Від щирого серця вітаємо вас із величними святами - Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності України!

Державна незалежність відкрила унікальні можливості для економічного зростання, духовного розвитку та культурної розбудови нашої країни. За роки незалежності виросло покоління, для якого слова “свобода”, “право вибору”, “демократичні цінності” – не просто правові терміни, а спосіб життя.

Сьогодні Україна впевнено заявляє про себе на світовій арені, демонструє готовність до перетворень, до міжнародної інтеграції, до покращення рівня життя свого народу, відкриває для себе нові можливості та перспективи.

Перед нашою Батьківщиною,  її громадянами складні й великі завдання, але потрібно вірити, що разом ми здолаємо будь-які перешкоди на шляху зміцнення незалежності нашої держави.

Шановні краяни! Бажаю вам мирного неба, благодаті, злагоди та душевної величі! Нехай ваше життя завжди буде яскравим і багатим, як кольори нашого Державного стягу: синім і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля України, нехай не вичерпується джерело нашої віри, надії і любові до рідної землі, енергії і впевненості у власних силах.

З повагою,

 

Микола Горбенко,                                                                            

голова райдержадміністрації