Районна газета

ВЦІЛОМУ ОРГАНІЗАЦІЯ ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНКУ ДІТЕЙ ТА УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ ВЛІТКУ 2019 РОКУ ПРОЙШЛА НА НАЛЕЖНОМУ РІВНІ

Це відмітила т.в.о. завідувача сектору молоді і спорту райдержадміністрації Наталія ДИКУН, підбиваючи підсумки проведення оздоровчої кампанії-2019 та окреслюючи пріоритетні завдання щодо підвищення якості оздоровлення дітей та учнівської молоді

Вона відзначила, що загальний стан справ у галузі оздоровлення та відпочинку дітей в районі за останні роки свідчить про стабільні чисельні показники, збільшення якісного компоненту оздоровчо-відпочинкових послуг та кількості дітей пільгових категорій, охоплених цими послугами, джерел та  обсягів фінансування оздоровчих кампаній.

Загалом улітку 2019 року планувалось охопити оздоровленням та відпочинком 1020 дітей віком від 7 до 17 років, фактично охоплено – 1045 дітей, що становить відповідно 73,6 та 75,5 % від контингенту дітей, які проживають у районі. З них планова чисельність дітей пільгових категорій, охоплених оздоровчими та відпочинковими послугами складала 706 дітей, фактично охоплено – 731 дитина, що становить відповідно 51,0 та 72,8 % від контингенту дітей, які проживають у районі.

На проведення оздоровчо – відпочинкової кампанії у 2019 році використано кошти районного бюджету в сумі 1 095 804 грн. У тому числі: субвенції  з обласного бюджету – 177 300 грн.,  субвенції сільських  бюджетів району – 430 050 грн.

За рахунок субвенції з обласного бюджету 177 300 грн. придбанні  путівки для:

- 36 дітей пільгових категорій дітей з багатодітних, малозабезпечених сімей, дітей, які перебувають на диспансерному обліку, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування у районному дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Зірка» на суму - 147 600 грн.;

- 9 талановитих та обдарованих дітей відпочивали у КУ СОР «Сумський обласний центр відпочинку, оздоровлення, туризму та військово-патріотичного виховання» – табір «Сузір’я» (Лебединський район, с.Червлене) - 29 700 грн.

Крім того, управлінням соціального захисту населення забезпечене оздоровлення та відпочинок дітей, які потребують особливої соціальної уваги у ДП України «Міжнародний дитячий центр «Артек» оздоровлено - 2 талановитих та обдарованих дітей та у ДП УДЦ «Молода гвардія» - 3 дітей (1 обдарована дитина, 1 дитина-сирота, 1 дитина позбавлена батьківського піклування).

У Конотопському районі під час оздоровчого періоду функціонував  районний дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Зірка» у якому проведено дві табірні зміни: з 26 червня по 16 липня та з 24 липня по 13 серпня. У ДЗОВ «Зірка» оздоровлено 340 дітей, у тому числі 56 дітей пільгових категорій оздоровлено безкоштовно за рахунок коштів районного та обласного бюджетів.

У період з 3 по 13 червня  2019 року 11 обдарованих дітей Конотопщини віком від 10 до 17 років оздоровились у готельному комплексі «ГЛАДІОЛА» (м.Варна, Республіка Болгарія) на території курортного комплексу «Золоті Піски».

Наразі оздоровча кампанія продовжується: до кінця року двоє дітей соціально незахищених категорій матимуть можливість оздоровитися у ДП України «Міжнародний дитячий центр «Артек» та 1 дитина у ДП УДЦ «Молода гвардія».

Також Наталія ДИКУН та директор районного дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Зірка» Ніна ПУШНЯКОВА окреслили коло пріоритетних завдань,що мають на меті підвищення якості оздоровлення дітей та учнівської молоді.