Районна газета

РЕЙД «УРОК» КЛИЧЕ ЗА ПАРТИ

У районі триває Всеукраїнський захід «Урок», метою якого є виявлення дітей, які потенційно, без поважних причин, не готові до нового навчального року і можуть не прийти до школи, вжиття заходів щодо усунення причин і умов, внаслідок яких діти можуть бути не охоплені навчанням, притягнення батьків за неналежне виконання своїх батьківських обов’язків

У рамках профілактичного рейду, працівники служби у справах дітей та відділу освіти райдержадміністрації спільно з фахівцями Конотопського РЦСССДМ  здійснили виїзд в села В’язове, Грузьке та Землянка.

Під час рейду відвідано 4 родини, в яких проживають 10 дітей шкільного віку. З батьками проведено профілактичні бесіди щодо відповідального батьківства, їх обов’язків у здобутті дітьми повної загальної середньої освіти. Також перевірено готовність дітей до школи (наявність шкільного одягу, канцелярського приладдя, спортивних форм, шкільних ранців тощо).

У ході перевірки були проведені бесіди з адміністраціями шкільних установ, класними керівниками, учнями,  ознайомилися з журналами обліку відвідування учнями шкіл на предмет виявлення  дітей, які без поважних причин не відвідують заклад. Комісія відзначила, що дітей, не охоплених навчанням на початок навчального року, немає.

Документація ведеться вчасно та відповідно до вимог ведення шкільної документації.

Нагадуємо батькам дітей шкільного віку, що за ухилення від забезпечення необхідних умов навчання, виховання та обов’язковість здобуття дітьми повної середньої освіти передбачена відповідальність згідно зі статтею 184 КУпАП, - зазначила т.в.о. начальника служби у справах дітей Альона ГАВРИЛЕНКО.

Рейд «Урок» продовжуватиметься протягом вересня-жовтня поточного року, а заходи щодо охоплення всіх дітей навчанням,  як цього вимагає чинне законодавство, триватимуть протягом усього навчального року.